Şimdi Ara

Bu Saatten Sonra LG Optimus G Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Başlıktada belirttigim gibi optimus g alınırmı butcem max 1200. 1201 olmaz ve bu telefon teknosada 1200tl+ (100tl hediye çeki) performansı nasıldır (real racing moderncombat ) gibi oyunlarda kasma yaparmı ve kullanan arkadaşlar varsa kamerası nasıldr ve bataryası bir gunu cıkarırmı(1- saat oyun 30dk video 1saat wireless ile internet 1saat muzik ) şimdiden teşekkürler

• 1200 tl ye gpro yada g2 alin g2 paralel bulunur gpro daha da ucuza ...

teknosaya paranızı kaptırmayın g2 icin sicak fırsatlar konusuna bi bakin....

g icin artik ruhuna fatiha :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok arada bir rakam hocam kesinlikle 1200tl gözden çıkmışken 100tl daha eklenir ve g2 16gb alınır tabi hafıza sorun değilse iyi düşün derim sonra pişman olma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam g2 16 gb 1600 tl arada 400 tl var
  • hocam g2 16 gb 1600 tl arada 400 tl var
  • yasin77x Y kullanıcısına yanıt
    1600 teknosa fiyati. 1300e distributor garantili g2 alan arkadaslar cokca mevcut forumda.

• en ucuz g2 16gb diye aratin akakce de 1300 liraya var hocam

• teknosada 1600 evet paralel ithalat ürünleri 1300 tl araştır bul güle güle kullan
  • hocam teknosada 1600tl bimekste 1500 arada 300 tl fark var hiçbiyerde 1500 altında değil okadar vermek istemiyorum paralel ithalatta ürün bozuldu diyelim ne olacak ve internettten almak istemiyorum gidip kendim alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin77x

hocam teknosada 1600tl bimekste 1500 arada 300 tl fark var hiçbiyerde 1500 altında değil okadar vermek istemiyorum paralel ithalatta ürün bozuldu diyelim ne olacak ve internettten almak istemiyorum gidip kendim alacağım

teknolojix isimli site tr garantili satıyor 1320 tl ye...

• anlatamadım galiba internet üzerinden almayacağım
  • Hala alinabilir bir cihaz. Ici bos s3'ler bile satilabiliyorsa bu da satilir.

1400 e pazarlikla turkcell lerden alabilirsin bence. Veya baska magazalardan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin77x

anlatamadım galiba internet üzerinden almayacağım

hocam çok pişman olursunuz sırf guvenmediginiz için fazladan verdiğiniz parayi geçtim oradan aldığınız ürünün sorunlu çıkmayacağı garantisi yok ama internette var bazı siteler bunu yapıyor 7 gün içinde sorun çıkarsa koşulsuz iade denen bir şey var oturun iyi düşünün derim

• hocam 1200 ustune cıkmayacagım ve internetten sadece teknosa hb bimeks gibi güvenilir yerlerden alırım başka yerden almam
    Güzel telefon fakat GMD Elite varken 2000 lira bile vermeye gerek yok diyebiliriz. Keainlikle GM Elite'ye bakın hocam.

• alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

Güzel telefon fakat GMD Elite varken 2000 lira bile vermeye gerek yok diyebiliriz. Keainlikle GM Elite'ye bakın hocam.

Elite cikti mi yani satisi var mi su an

• siyrilin bence artık bu düşünceden forumda 10larca kişi 1345 liraya guraks.com dan 1315e teknolojixden lg türkiye garantili aldı kimseden bir şikayet duymadım. Guraks zaten Ordu'da bir turkcell iletişim merkezi güvenilmeyecek bişey yok. Tabi siz bilirsiniz yine hayırlı alışverişler

• kimse elite bekle dememiş neden çünkü fiyatlandırmada yanlkışlık yapıldı.Elite fiyatı 999 olmalıydı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.