Şimdi Ara

Bu Saatte Nokia 6630 mu yoksa K750 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceden 6630 kullandım çok memnun kaldım. Arkadaşımda K750 var çektiği fotoğraflar ve mp3 çalarken çıkardığı sesin 6630'la alakası yok, adeta mükemmel. 6630 almamın tek avantajı Symbian olması gibi geliyor, K750'de de joyistik sorunu yaşayabilirmişim telefoncu arkadaş öyle dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum..

• 6630 un tek avantajı ekran büyük olması symbianı ben bir sure kullandım bir sure sonra bıkıyorsun oyunlar programlar bi yerden sonra boş geliyor k750 şekil açısındanda iyi rahat taşırsın karizma telefon 6630 un buyuklugu seni rahatsız edebilir tabi bu senin bakış ve begeni açındanda önemli özellik + dış görünüş açısından ben k 700i yi tercih ederdim joistik biraz sertt telefon kullananlarrın 6 ay sonra arıza verebiliyormuş onuda servis üçretsiz yapıyormuş bu konuda bildiğim bu
  • ben olsam 6630 a devam ederim.

ki ben öyle devam ediyorum.
  • Bilinmeyen arkdaşım iyi tespitler yapmışsın, telefoncu arkadaşta iyi tespitler yapmış..
    ben buna bir şey ekliyim,

büyük telefonlarında her zaman kendine has bir karizması vardır... .. büyük yani.. varlıgını hep hissettirir anlatabildim sanırım .. göze çarpar
  • 6630 alcağına 6681 al daha iyi illa symbian istiyorsan ama unutma ki k750 ondan çok üstün kalacakl
    sen ne k750nin pil ömrüne-ne ses kalitesine-nede fotoğraf kalitesine 6630-6681 de ulaşamıyacaksın
  • Sağolun arkada$lar, benim için K750 daha ön planda $uan. Sıfır almak mantıklı olurmu? veya temiz 2. el almak daha mı iyi olur? Dün sordum bir telefoncuda vardı 2 aylık temiz garantili 485YTL istedi fiyat nasıl sizce?
  • @bilinmeyen

alabileceksen 0 al, ben öyle yaptım, şu anda memnunum. bi telefoncu 2 aylık var dedi banada, hep iki aylık mı bunlar yaw , neyse 480 demişti. çok geldi bana. başka bi yerde az kullanılmış falan dedi, fiyatı 470 di. 2 side garantili. bir yerde buldum, garantisi kayboldu dedi. ama dış kapağını komple değiştirmiş. ekrandaki çiziklerden dolayı dedi. fiyatı 470 dedi. peşinde 440 a verecekti. bu tele 400 veririm dedim. olmaz dedi. garantisi gerçekten varmıydı spotmuydu bilmediğim için vazgeçtim. iyiki de vazgeçmişim. daha açılmamış kutusuyla aldım teli. 0 gibisi yok
  • k 750 i tek gecerim fotografta ve ses de
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazy_07

k 750 i tek gecerim fotografta ve ses de

şahsen bende :)
  • SE K750i forever

• quote:

Orjinalden alıntı: gren

6630 alcağına 6681 al daha iyi illa symbian istiyorsan ama unutma ki k750 ondan çok üstün kalacakl
    sen ne k750nin pil ömrüne-ne ses kalitesine-nede fotoğraf kalitesine 6630-6681 de ulaşamıyacaksın

• quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

SE K750i forever

Birine karar ver W810 mu forever K750 mi
  • Ne yapsak arkada$lar? 700ytl veririlirmi bu telefona yoksa biraz euronun düşmesini bekleyelim veya 2. el temiz bir makinamı bakalım?
  • bence biraz bekle arkadaşım,
    yeni jenerasyon teller geliyo .. onlar gelince 700ytl ye bu ikisindede daha iyi bi telefon alabilirsin.. tabi bu sonbahara sarkıcak bir durum .. acelen yoksa..
  • Spot W800i kullanıyordum 1 ay kadar önce 550ytl'ye sattım. Şimdi bir telefon almak istiyorum ama fiyatlarda tavana vurdu şans işte bilsem eski telefonumu satmazdım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.