Şimdi Ara

bu ram'ler 200mhz mi 400 mhz mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde 2x256 kingston 3200 400 mhz ddr ram'lerim var.kit halinde satın aldım.cpu-z programında baktığım zaman programın spd kısmında max bandwidth pci 3200 200mhz yazıyor.. bunun anlamı nedir? dual çalıştığı için mi 200 mhz görüyor bunu ? yoksa bios'dan ben mi ayarlamalıyım ram hızlarını.. bios'da ram hızları auto görünüyor.mainboard'um asus p4-p800 se.ayrıca bilgisayar açılırken 400mhz'yi görüyorum.sanırım bu ram'lerle ilgili bir bilgi. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

• tmm doğru.Programlar öle gösteriyo.Çünkü ramler efektif çalışıo.Gerçek hız o.Aynı cpu larda olduğu gibi mesela P4 3.0 200mhz fsb sahip ama 800mhz sistem veriyoluna sahip.Ben pek açıklayıcı yapamadım.Bi arkadaş yardımcı olur birazdan
  • kardeş 2 ile çarpcan o mhz yi işte ekran kartlarnın frekansına bakarkenbde öle ypamıyomuyuz 2x200=400 mhz işte
  • hah öyle işteonu diyemedim
  • KARDEŞİM O RAMLAR 200MHZ DIR..YALNIZ DDR (DOUBLE DATA RATE) SDRAM OLARAK ÇALIŞIRLAR..YANI BIR SAAT DILIMINDE DUAL IŞLEM YAPARLAR..ASIL SAAT HIZLARI 200MHZ OLMASINA RAĞMEN ETKIN OLARAK 400MHZ DE ÇALIŞIRLAR..
  • quote:

Orjinalden alıntı: garfield

KARDEŞİM O RAMLAR 200MHZ DIR..YALNIZ DDR (DOUBLE DATA RATE) SDRAM OLARAK ÇALIŞIRLAR..YANI BIR SAAT DILIMINDE DUAL IŞLEM YAPARLAR..ASIL SAAT HIZLARI 200MHZ OLMASINA RAĞMEN ETKIN OLARAK 400MHZ DE ÇALIŞIRLAR..

+1 süper bir açıklama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.