Şimdi Ara

Bu pk olma yeni moda mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tam olarak göremedim botta olduğumdan ama birisi yada birileri pk ediyor çarları nerdeyse tüm seti yada itemlerini kaybeden arkadaşlarımız var bu konuda bilgisi olan acil yardım etsin sabah kalktığımda çarımı setsiz yada herhangi bir itemi eksik görmek istemiyorum şimdiden teşekkürler...

• ŞU PK OLAYINI KAPATSALAR SUPER OLCAK
  • Sana Vuruyor Sende Atack Yapıyorsun Köpek Peşine Kosuyor Adam Hızlı Gidiyor Pembeliği Geçince Köpeğin Vurmasına İzin Veriyor Bu Sefer Sen Pembe Oluyorsun Ve Gelip Kesiyor Bu Kadar.
  • Yeni bot sürümleri çıktığında bazı adiler bu yöntemi yapıyor çünkü insanlar botunu ayarlarken pk olana saldır seçeneğini unutabiliyor.
  • Bunun işaretli mi olması gerekiyor

Bu pk olma yeni moda mı?
  • evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

evet

bende değildi Şanslıyım ozaman
  • server venüs ise orda herzaman var bu tarz aktivite adamlar ezikliğini başkalarının eşyalarına göz dikerek gideriyorlar
  • Ayrıca bildiğim kadarıyla pk görevi gelmiş yeni
  • evet bende sordum guilde. dikkatli olun yeni bot sürümü çıkana kadar dostlar.. görevde adama npc thief çıkıyormuşş. botta kesince pk oluyor. sık sık çarlarınızı kontrol edin başında durun.. kıytı köşelerde kasın..
  • kıytı köşe bulsam kasıcamda
  • Onu Bırakın Cleric Bufferler Bile Katil Oluyor :D Sanırım Düzeldi Demin Abimiz Söyledi Bufcular Gelin Diye Ordan Duydum Malum Bufcuyuz Ama İsro Botla Değil
  • Evet hocam moda... Bizim serverde de (Venus) moda iconları Avalon+Unionları
  • quote:

Orjinalden alıntı: kale2

Sana Vuruyor Sende Atack Yapıyorsun Köpek Peşine Kosuyor Adam Hızlı Gidiyor Pembeliği Geçince Köpeğin Vurmasına İzin Veriyor Bu Sefer Sen Pembe Oluyorsun Ve Gelip Kesiyor Bu Kadar.

yanlış söylüyosun arkadaşım pk olabilmesi için kesmesi lazım pempe oldugunda hiçbirşey olmaz sadece kesersin item felan düşmez.karşı tarafın pk olması için mutlaka kesmesi lazım
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.