Şimdi Ara

Bu PC'DE ne eklenmeli,ne çıkartılmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum fakat bu işlerde yeni olduğum için ne almalıyım bilmiyorum ilk öncellikle alacağım parçaları yazayım:

işlemci: işlemcimi i7 7700k,7700 ve kaby lake 7700k alicam fakat hangisini alacağımı bilmiyorum bana hız ve güçlü bir işlemci gerekiyor bu 3ünden hangisi güçlü ? hangisini almalıyım ? i7 7700k almam kesin ama 3 model arasında kaldım

ekran kartı:1080 almayı düşünüyorum ama acil değil şuanki ekran kartımla kalıcak şimdilik

anakart: ne alacağımı bilmiyorum z270 bir chipsetli birşey alicam sanirsam tavsiyelerinizi bekliyorum!

işlemci soğutucu:sanırsam bilmiyorum ama üste saydığım 3 modelden birinde olması lazım ama en güçlüsü ve en hızlısı değil sanırsam,değilse işlemci soğutucu tavsiyelerinizi bekliyorum

güç kaynağı:600w bunu 2017 ye girmeden bi kaç ay önce almışdım değiştirmek istemiyorum umarım 600w yeter bir 1080 ile yetermi birde 1080 siz yetermi diye hesaplarsanız seviniirm

ssd:almıcam gereksiz para kaybı ona para verceğime diğer birşeyi alabilirim

monitor bende olan bir monitor var ama 4k bir monitörle değiştiricem ilerki zamanlarda onuda tavsiye edebilirsiniz

evet sorularım bunlardı bu arada bütçem sormadan söyleyeyim işlemci (1500tl olması lazım)dahil 4000-5000 tl

bu arada çok abartmazsanız sevinirim bi anakarta 1000 tl vermek istemem

yardım ederseniz ne mutlu bana iyi günler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSA53 -- 10 Ağustos 2017; 2:17:28 >

• Bir kere o işlemci ye para vermek direk parayı çöpe atmak demektir hele de intelin 21 ağustos da tanıtılacak işlemcileri varken. Psu gelince kalitesi nedir ne değildir bilmiyorum değiştirmen gerekicek büyük ihtimalle.

O lazım değil bunu almicam falan demissin tam olarak ne istiyorsun onu net bir söyle önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda işlemci alınmaz. İntelin çıkaracağı işlemcileri görmeden almak büyük pişmanlık yaratacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca ssd almamak gibi bir hataya düşmeyin.SSD sistemde çok şey değiştiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX1080 NVIDIA VE SSD TAVSİYE EDİLİR.
  • intel öldü artık amd al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.