Şimdi Ara

Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu parfümü tre dyol ğzerinden designer fragrances isimli mağazadan aldım kendisi loreale bağlı olarak gözükğypr öersis ve vergi numaraları loreal türkiyeyle aynı lakin parfümğn üzerindeki isim yeri gördüğünüz gibi kötü yaşıştırılmış orijinal bir parfüme hiç yakışmayan bşr şekilde içinden çıkan bir secret service kodu vae viktor rolfün sitesine girdiğimde kabul etti ve tek kullanımlık ama yinede insanın içine kuşku düşiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi

• B Bu parfğm orijinal mi sizce anlayan arkadaşlar bakabilir mi bahsettiğim kodda bu girince puan verdi ve başka hesapta kullanılamadı kod
  • kutudan anlayamazsin veya numaradan

sisenin kalitesi ve kokudan anlayabilirsin

• 35352628w 3 kullanıcısına yanıt
    Genelleme yapmayayım ama Trendyol, Hepsiburada, N11 tarz siteler de normal de alışveriş (akıllı telefon, elektronik eşyalar vb) konuların da güvenli siteler, fotoğraflı yorumlar olur onlara bakar alırsın gibi gibi, ama nedense parfüm de bu siteler hiçte güvenilir değil bana göre, orda satılan çoğu parfüm muadil, replika veyahutta son kullanma tarihi sona ermiş veya tarihi bitmeye yaklaşmış parfümler.

Oralar dan almanızı tavsiye etmiyorum bu yüzden, en mantıklısı internetten alacaksanız eğer Beymen den veya vb siteler den alın veyahutta gidip o mağazanın bayiliği varsa oradan deneyin ve alın derim ben kanımca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.