Şimdi Ara

Bu Parçayı Nerede Bulabilirim 8520

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Malum Başlıktanda Anlasıldığı Gibi Resimde Kırmızı İle Gösterdiğim Parçayı Arıyorum Nerden Nasıl Bulabilirim Adı Ne Bu Parçanın Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim..

Bu Parçayı Nerede Bulabilirim 8520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkan023 -- 9 Kasım 2012; 23:35:03 >

• Yardım Edecek kimse yok mu ?
  • Yedek parça satan herhangi biryere sorabilirsin bence. Biliyolardır adını mutlaka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bır tane olu bıtmıs 8520 al ıcınden cıkar elbet tekte pahalıya gelebılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çürük Bir 8520 Alırımda Pahalıya Mal Olur Yedek Parçacılara Baktım Nette Yok Gidip Dükkan Dükkan Gezeceğim Başka Çare Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkan023

Çürük Bir 8520 Alırımda Pahalıya Mal Olur Yedek Parçacılara Baktım Nette Yok Gidip Dükkan Dükkan Gezeceğim Başka Çare Yok

Hocam İzmir Çankayada Türkiyenin yedek parça tminatını yapan 4-5 dükkan var adamlar hem toptancı hem ucuz hemde her şey var bir bak derim İzmirdeysen yoksa varsa tanıdığın o baksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbol38

quote:

Orijinalden alıntı: mrtkan023

Çürük Bir 8520 Alırımda Pahalıya Mal Olur Yedek Parçacılara Baktım Nette Yok Gidip Dükkan Dükkan Gezeceğim Başka Çare Yok

Hocam İzmir Çankayada Türkiyenin yedek parça tminatını yapan 4-5 dükkan var adamlar hem toptancı hem ucuz hemde her şey var bir bak derim İzmirdeysen yoksa varsa tanıdığın o baksın

Teşşekkür Ederim ama Ne Yazikki İzmirde Değilim Ama Dikkate Alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.