Şimdi Ara

Bu özelliklerde telefon bilen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
46
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akıllı telefon almayı düşünüyorum. türkiyede telefon fiyatları gelire göre çok pahalı olduğu için çöpe atılacak param olana dek akıllı telefon almayacaktım fakat kullandığım nokia telefonum bozuldu bozulacak kayar kapağı arızalı ekranı gidip geliyor her an bozulabilir.

daha önce hiç akıllı telefon kullanmadım elime bile almadım diyebilirim. hiç araşmatırma falanda yapmadım sadece bazı telefonların fiyatlarına ve özelliklerine baktım

benim için tasarım çok önemli 1. öneliktir. şu ana kadar gördüüğüm en iyi tasarıma sahip telefon iphoneX fakat fiyatıda çok pahalı şu an için kendi cebimdem o telefonu almam imkansız. zaten alın teriyle kazanılmış parayı bir enayi gibi o telefona yatırmam anca toto motoda kazanırsam öyle.

istediğim özellikleri yazıyorum.

1. iphone x gibi benzer tasarım.
    2. ele iyi oturan
    3. su geçirmeyen
    4. telefon ile hiçbir şey yapmadan pilinin en az 25 saat gitmesi. oyun oynamadan konuşmadan falan.
    5. telefondaki mesajları bilgisayar ortamına aktarabilme
    6. ekstra program uygulama v.s kullanmadan gelen aramaları ve mesajları engelleme özelliği. Mesaj filtresi. Numara engelleme.
    7. gördüğüm kadarıyla beyaz kulaklık beyaz şarj aleti veriyorlar. mümkünse siyah veren varsa ya da tercihe göre

şimdilik aklıma gelenler bunlar. bunlar önceliki istediklerim kamerası falan pek önemli değil.

• S9+bundan iyisi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senin aradigin telefon huawei p20dir hocam.Fiyati tam yazmadiginiz için bu telefonu dedim,dediğiniz ozelliklere yakın.

Batarya konusuna gelirsek,kullandığım telefon j7 prime dual sim,3300mahlik batarya ya sahip,Agresif kullanımda 1gunu ,Normal kullanımda 2gunu çıkarıyor.Hic kullanmadiginiz zaman kesin 1gunu çıkarır.
    (P20 3400mah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 20 Haziran 2018; 1:6:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

S9+bundan iyisi yok
    İphone x e tasarım olarak çok benziyor,adı ni bilmesem iphone x zannedicegim.

Adam müthiş lık sormamis ve s9+ dediğin telefon 4500tlye yakın fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 20 Haziran 2018; 1:8:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , almak istediğiniz telefon için aklınızda olan bütçeyi de belirtebilirseniz ben veya başka arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olabilirler ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.