Şimdi Ara

Bu notebook hakkındaki görüşleriniz :) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversiteye yeni başladım ve haliyle bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyuyorum.Alacağım aletin bilgisayar mühendisliği okuduğumdan dolayı C++,Visual basic gibi programları kaldırması lazım ve bunların yanında yeni nesil oyunları da orta seviyede rahatlıkla çalıştırmasını isterim.(LOL,DOTA2,BF4,,COD6,CRYSİS vb.)Fakat malum öğrenci adamda para ne arar. Bütçem 2000 TL'yi pek geçecek durumda değil.Elinizde dediğim vasıflara sahip olduğunu düşündüğünüz bir model varsa NEDENLERİYLE BİRLİKTE paylaşırsanız ÇOK MAKBULE GEÇER.Hakkında iyi şeyler duyduğum aletlerden biri;ACER E1-572G NOTEBOOK CORE İ7 4500U-8GB-750GB-15.6-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR.Görüşlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/e1-572g-notebook-core-i7-4500u-8gb-750gb-156-2gb-w8-notebook-bilgisayar.html?srt=UP#genel-bakis

• Oyunlar için kötü bir performansı olur ama günlük kullanımda ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsgdk

Üniversiteye yeni başladım ve haliyle bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyuyorum.Alacağım aletin bilgisayar mühendisliği okuduğumdan dolayı C++,Visual basic gibi programları kaldırması lazım ve bunların yanında yeni nesil oyunları da orta seviyede rahatlıkla çalıştırmasını isterim.(LOL,DOTA2,BF4,,COD6,CRYSİS vb.)Fakat malum öğrenci adamda para ne arar. Bütçem 2000 TL'yi pek geçecek durumda değil.Elinizde dediğim vasıflara sahip olduğunu düşündüğünüz bir model varsa NEDENLERİYLE BİRLİKTE paylaşırsanız ÇOK MAKBULE GEÇER.Hakkında iyi şeyler duyduğum aletlerden biri;ACER E1-572G NOTEBOOK CORE İ7 4500U-8GB-750GB-15.6-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR.Görüşlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/e1-572g-notebook-core-i7-4500u-8gb-750gb-156-2gb-w8-notebook-bilgisayar.html?srt=UP#genel-bakis

Asus X550JK yada Victor G451

• Teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.