Şimdi Ara

bu netlerle çok mu imkansız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hedeflediğim yer boğaziçi pdr (tm-3 5.590) ya da odtü işletme (tm-1 8.160)

YGS'de istediğim performansı yakalayamadım, bu nedenle de LYS'ye doğru düzgün çalışma fırsatı bulamadım, netlerimi fazla artıramadım.

YGS 5- 54k
    Türkçe:31
    Matematik:32
    Sosyal 28
    Fen:1

Tahmini Lys Netlerim
    Matematik: 43-45
    Geometri: 17-19
    Edebiyat: 43-45
    Coğrafya:16-18

Okul Puanı: 45

Bu netlerle TM-1-2-3 sıralamam nasıl gelir? Önerebileceğiniz bölümler üniversiteler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßλ®1$ -- 9 Haziran 2013; 7:32:47 >

• YGS iyi olsaydı gelirdi ama sosyal netin bu istediğin yerlere göre çok düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: History_1453

YGS iyi olsaydı gelirdi ama sosyal netin bu istediğin yerlere göre çok düşük

Farkındayım, zaten pek istediğim gibi bir sonuç gelmedi ve bu yüzden LYS'ye de konsantre olamadım. Sıralamam tahmini olarak kaç binlerde olur bir fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

quote:

Orijinalden alıntı: History_1453

YGS iyi olsaydı gelirdi ama sosyal netin bu istediğin yerlere göre çok düşük

Farkındayım, zaten pek istediğim gibi bir sonuç gelmedi ve bu yüzden LYS'ye de konsantre olamadım. Sıralamam tahmini olarak kaç binlerde olur bir fikriniz var mı?

Bende bir program var o hedefinin 1k civarı aşağısında hesapladı ama okul puanına göre iyi bir şansın olabilir ayrıca OBP den dolayı 15 puan gibi bir düşüş olursa şansın yüksek olur
  • İlgilendiğiniz için çok teşekkürler. Aslında finans ve ekonomi alanında bir şeyler okumak istiyorum, önerebileceğiniz bir bölüm ve üniversite varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

İlgilendiğiniz için çok teşekkürler. Aslında finans ve ekonomi alanında bir şeyler okumak istiyorum, önerebileceğiniz bir bölüm ve üniversite varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.

O konuda fazla bir bilgim yok ama LYS netlerinle İstanbul'da iyi bir üniversitede okuyabilirsin diye düşünüyorum
  • Umarım öyle olur, çok teşekkürler tekrar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.