Şimdi Ara

Bu Nesilde Oynadığınız En Kötü Oyun Hangisi? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
0
Favori
22.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omerice

quote:

Orijinalden alıntı: cezaxx

saklambaç. bu nesilde hiç gitmiyor.

Benim için en kötü oyun BFBC2.

Tamam, arcade fps oyuncususun anladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerice

quote:

Orijinalden alıntı: cezaxx

saklambaç. bu nesilde hiç gitmiyor.

Benim için en kötü oyun BFBC2.

Tamam singleda kötü ama online da BC2 tam bir stratejidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Rock!

Alıntı: Zala
    Alpha Protocol.

biri kz2 yazar..
    biri gta 4 yazar..
    biri alan wake yazar..
    biri halo reach yazar..
    konuyu açanda kabahat. millet yorum yapmaya değil sidik yarıştırmaya gelmiş.

Kesinlikle yüzde yüz katılıyorum aptal fanboylar basmış burayı

Gta 4 yazdım da Allah aşkına ondan nasıl bir fanlık çıkardın merak ettim?Gta 4'ü beğenmeyerek hatta iğrenerek neyin fanlığını yapmışım lütfen açıkla bana.
  • quantum theory çıktı mı?????
  • FanBoy luk yaptın diyenlerdir asıl fanboy lar kendi sevdikleri oyunu birinin sevmemesini yediremeyip hakaret etmektir fanboy luk konu gayet güzel herkesin kişisel görüşü ama bunu kaldıramayan fanboy lar başkalarına fanboy demeyi marifet sanıyorlar evet bende Halo dan nefret ediyorum ilk sürümünüde denedim Reach ıda denedim ve hepsinden nefret ettim ama benim görüşümden sizene burası bir tartışma konusu değil görüş bildirme konusu.
  • Medal of Honor ve Pes 11 ikisinide oynadım bu kadar sıkıcı olacaklarını beklemiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_ -- 20 Kasım 2010; 19:06:05 >
  • film oyunlarını söylemeyin bile,ben onları oyundan saymıyorum...yalnız bazı arkadaşlar ciddi şekilde alkollü gibi geldi bana,adlarını demicem onlar kendilerini zaten bilirler,azaltın biraz arkadaşlar azaltın,herşeyin fazlası zarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 20 Kasım 2010; 19:31:56 >
  • Konunun başında efsane? diye nitelendirilen, oysa yakınından bile geçemeyen; benim için tam bir hayal kırıklığı olan Fable 3, bu nesilde oynadığım en kötü oyunlardan biri oldu ne yazık ki! Ama en kötüsü şüphesiz Haze.
  • Prototype çok çok kötüydü,buglarıyla beni benden aldı ama çok da eğlenceliydi.Milletin öve öve bitiremediği wow'a ben 2 saatten fazla dayanamadım,pes11 çok kötü daha doğrusu her sene geriye gidiyo yoksa iyi denebilir.Alpha Protocol o neydi öyle ya.
  • Bionic Commando, Kane & Lynch.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Kesinlikle HALO3 diyorum.

Grafikleri rezalet. Vuruş hissi yok denecek kadar az cod gibi rakiplerine göre. Bu nesile yakışmayan 0ldgen bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Amerika gençlerine hitap ediyor. Satışlarının %85 ini Amerika'da gerçekleştirmeside dediklerimi doğruluyor...

Bakın bu başlığı görünce bu tip bir mesajı bekledim ve yanılmadım.
    Şimdi bu psbotlar belli tornadan çıkmış tipler. Böyle belli kalıp lafları hepsinin kafasına işlemişler, papağan gibi bunları söylerler. Bu belli kalıp sözleri duydugunuzda bilinki kendisi psbottur. Daha kötüsü, bunlara sordugunuzda kendilerine oyuncu bile diyebilirler.

Bu vatandaşın Halo ile uzaktan yakından alakası yok. Amerikan gençlerine hitap eden oyun nedir mesela ? Bu oyunların genel özelliği nedir ? Bu sınıflamayı hangi süper zeki psbot yapmıştır ?

Vuruş hissi yok, o nedenle 3.5 senedir online oynanıyor. Hiç yakışmıyor gerçekten bu nesile...
    Hayır hangi noktadan baksak bu ve bunun ekürilerini yalanlayan veriler ortaya çıkar ama hala bunları göremiyorlarki bu dahada komik birşey..Çünkü yapacak birşey yok, öyle imal edilmişler. Hepsi tornanın suçu

Arjantine birşey demiyorum, o zaten halo hater, kendide söyler. Mesele şu üstteki gibi modeller..Asıl nickinide çok merak ettim, çok tanıdık biri olma ihtimali yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Kasım 2010; 20:03:28 >

• Starwars,

arkadaşımın oğlundan aldım,

sadece 2 dk dayanabildim,

grafik: 1

senaryo: 1

buna para veren varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Starwars,

Arkadaşının oğlu mesela?
  • bana pes 2011 hayal kırıklıgı geldi.Türkçe destekliyecek olması umutlandırmıştı ama resmen hüsran oldu (xboxda oynadım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Konunun başında efsane? diye nitelendirilen, oysa yakınından bile geçemeyen; benim için tam bir hayal kırıklığı olan Fable 3, bu nesilde oynadığım en kötü oyunlardan biri oldu ne yazık ki! Ama en kötüsü şüphesiz Haze.

BU NESILDEKI EN KOTU OYUN deniyor, sen Fable 3 diyorsun. Oyunun grafiği, oynanışı, mekanları, seslendirmeleri, aksanına kadar konuşmalar vs çok iyi yapılmış...80-85 eden bir oyun nasıl en kötü oyun oluyor ?
    Oynayamadıgıma yandıgım bir oyundur Fable 3. Yarım kaldı.

Deadly Premonition mı neyse bu oyun en kötü oyun olmaya aday...Rezalet grafikler, seslendirme, konu, animasyon vs hiçbiryeri iyi degil
    Two Worlds de olabilir...Birde Lair var ama en kötü demeyelim. Kötü oyunlarından demek daha dogru olur..Haze i oynamadım

PES 2008 ide ekleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Kasım 2010; 20:10:47 >

• PES. next-gen pesler gercekten kotu
  • Sniper Ghost Warrior
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Starwars,

Arkadaşının oğlu mesela?

babası anlamaz,
    tüm ps3 oyunlarını alır oğluna,
    (yaş 12)
  • grafik 1 değildi o oyunda iyi sallamışsın çoğu oyundan iyi grafik vardı hatta zaten sadece rafikleri iyiyidi senaryosu sw fanlarını tatmin etmeyi bırak aşağılıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Konunun başında efsane? diye nitelendirilen, oysa yakınından bile geçemeyen; benim için tam bir hayal kırıklığı olan Fable 3, bu nesilde oynadığım en kötü oyunlardan biri oldu ne yazık ki! Ama en kötüsü şüphesiz Haze.

BU NESILDEKI EN KOTU OYUN deniyor, sen Fable 3 diyorsun. Oyunun grafiği, oynanışı, mekanları, seslendirmeleri, aksanına kadar konuşmalar vs çok iyi yapılmış...80-85 eden bir oyun nasıl en kötü oyun oluyor ?
    Oynayamadıgıma yandıgım bir oyundur Fable 3. Yarım kaldı.

Deadly Premonition mı neyse bu oyun en kötü oyun olmaya aday...Rezalet grafikler, seslendirme, konu, animasyon vs hiçbiryeri iyi degil
    Two Worlds de olabilir...Birde Lair var ama en kötü demeyelim. Kötü oyunlarından demek daha dogru olur..Haze i oynamadım

PES 2008 ide ekleyebilirim

+1

başlık tam anlaşılmadı heralde,bekleneni tam karşılamayan veya eksiği olan oyunlar sorulmuyor,hakkaten berbat oyunlardan bahsedilmesi gerekiyor, ör:sof3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 20 Kasım 2010; 20:36:32 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.