Şimdi Ara

Bu ne hayvanlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Galatasaraylı bayan bir taraftarın kafasına vuruyorlar bu ne hayvanlıktır bu ne şerefsizlik bu ne ezikliktir nesin sen insan olamazsın hayvan olamazsın
    olsan olsan bi mahluksun boş yere yeryüzünde olan kesinlikle insanlarla bir arada yaşamaması gereken kafeslenmesi gereken bir''şey'' sin Allah senin ve senin gibilerin 1000 belasını versin pez.....

• Edit : Fenerbahçeli bayan bir taraftarın kafasına vurulmuş ŞİŞE ile
  • bende izledim.diyarbakır da idi.gs li taraftarlar genc birkız fb li taraftara linc girişiminde bulunuyorlar.dağdaki teroristlerden farkı yok du adamların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

bende izledim.diyarbakır da idi.gs li taraftarlar genc birkız fb li taraftara linc girişiminde bulunuyorlar.dağdaki teroristlerden farkı yok du adamların.

Galatasaraylıyım olay Diyarbakırda siz düşünün gerisini bu arada GS li bayanmı yoksa FB li bayanmı gerçi fark etmezde hayvanlıktır bu ama tek tüm kulübe mal edemezsin her iki türlüde
  • Bu tip olayların sporla alakası yok kii
    Serseriler sapıklık yapmak için kavga çıkarmak için sporu bahane ediyorlar
    Bu tip saldırıların değil spor insanlıkla bile alaksı yok
    Maç olmasa da yapanlar var....
  • 1907 ÜNİFEB sana orada show yaptırtmaz...
  • Bende gördüm Diyarbakır'da Galatasaraylı taraftar sıfatı adı altındaki hayvanlar Fenerbahçeli bayan taraftara saldırmışlar.
  • Başka bir konuda yazmıştım,buraya da ekliyorum,çıkan olaylar gayet normal
    Artık hiç şaşırmıyorum çıkan olaylara,biraz medyadaki yazıları,biraz da şu forumu takip ederek bile maçlarda çıkan olayların ne kadar normal olduğunu anlayabiliyorum.Hatta ve hatta facebook bile buna en güzel kanıt,şu an ne videolar ekleniyor,neler söyleniyor..ondan sonra aynı kişiler çıkıp stadlardaki şiddetten küfürden bahsediyorlar..çok barbar bir toplumuz gerçekten,o stadda hakem gözlemci şu bu olmasa o oyuncular Türk-yabancı demeden birbirlerini öldürürler,taraftarlar rakip takım taraftarlarını oyuncularını doğrarlar,futbolla kendimizi çok kaybediyoruz,ben bir galatasaraylıyım ve benim birçok fenerli arkadaşım var,hatta babam bile fenerli,ama derbi maç oluyor sen o takıma ve taraftarlarına ana avrat küfrediyorsun,olaylar çıkartıyorsun,türkiyede bundan sonra fenerbahçe-galatasaray maçları oynanmamalı bence,artık iş o kadar ilerledi ki daha maç başlamadan ısınırken bile birbirine giriyor oyuncular,maç içinde oyun temposu diye birşey olmuyor zaten,sürekli olay,sürekli oyun duruyor,gerçekten acınacak haldeyiz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.