Şimdi Ara

Bu mesaj, İçeriğinin forum kurallarına aykırı olması nedeniyle revize edilmiştir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu mesaj, İçeriğinin forum kurallarına aykırı olması nedeniyle revize edilmiştir.

Lütfen yaşadığınız sorunu SAF hali ile, abartmadan ve firmayı karalamadan yazarak yeniden konu açınız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu mesaj, İçeriğinin forum kurallarına aykırı olması nedeniyle revize edilmiştir.

Sayın Üyelerimiz;

Forumumuz ortamında yaşadığınız sorunları ve firmalar ile ilgili bilinçlendirme yazıları yazmanıza müsaade ediliyor olsa da, Sorun yaşayan tüketicilerin foruma üye olup ''Şu markadan uzak durun-Bu markayı evinize bile sokmayın vs'' tarzı konu açan veya mesaj atan üyelerimize doğal olarak izin vermiyoruz.

Bu platform BİLGİLENDİRME platformudur, marka karalama ortamı olarak kullanılmasına forum yönetimi olarak karşıyız. Her türlü dengeyi koruyabilmek adına bizler TARAFSIZ ve GERÇEK konular üzerinde odaklanmayı tercih ediyoruz.

Bu anlamda sizlerden ricam, lütfen yaşadığınız sorunu, mümkünü var ise belgesi bilgisi ispatı ile birlikte SAF hali ile paylaşın, lütfen sinir ile abartmayın, firmaları karalayıcı içeriklere girmeyiniz.

Anlayışla karşılayacağınızı ümit eder iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Bu mesaj, İçeriğinin forum kurallarına aykırı olması nedeniyle revize edilmiştir.

Sayın Üyelerimiz;

Forumumuz ortamında yaşadığınız sorunları ve firmalar ile ilgili bilinçlendirme yazıları yazmanıza müsaade ediliyor olsa da, Sorun yaşayan tüketicilerin foruma üye olup ''Şu markadan uzak durun-Bu markayı evinize bile sokmayın vs'' tarzı konu açan veya mesaj atan üyelerimize doğal olarak izin vermiyoruz.

Bu platform BİLGİLENDİRME platformudur, marka karalama ortamı olarak kullanılmasına forum yönetimi olarak karşıyız. Her türlü dengeyi koruyabilmek adına bizler TARAFSIZ ve GERÇEK konular üzerinde odaklanmayı tercih ediyoruz.

Bu anlamda sizlerden ricam, lütfen yaşadığınız sorunu, mümkünü var ise belgesi bilgisi ispatı ile birlikte SAF hali ile paylaşın, lütfen sinir ile abartmayın, firmaları karalayıcı içeriklere girmeyiniz.

Anlayışla karşılayacağınızı ümit eder iyi forumlar dilerim.

Merhaba sayın admin öncelikle belgelerimi print screen yaparak konuya belirttim. ikincisi taraf olmam için benim lg yada muadil bir firmanın yetkilisi/promotörü olmam gerekir. ben tamamiyle tarafsız son tüketiciyim. açtığım başlıkta mağruiyetimi belirtilerek samsung türkiyenin keyfiyetini belirttim. bilgilerinize sunarım

• Ergin. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Aslında alt cümlemde ''Sayın Üyelerimiz'' diyerek genele hitap etmiştim, bir hatırlatma yapmak için lakin benim hatamdır çok net bir ifade olmamış haklısınız.

Konunun sizinle ilgili kısmı, başlıkta kullandığınız ''Evinize Bile Sokmayın - Uzak durun'' bölümüydü

Almayın
    Aldırmayın
    Evinize sokmayın
    Uzak Durun
    Berbat
    Çöp
    Lanet
    Allah ....versin
    Sahtekarlar
    Dolandırıcılar

vs vs vs vs

diye uzayıp giden bu liste bizim forumumuzda kabul gören bir durum değildir. Başka forumlarda markalara da üreticilerine de fabrikadaki çalışanlarına da yedi cetlerine küfür ettiklerini biliyorum ama bizim forumumuzu da lütfen başka yerler ile karıştırmayın

''Bir firma dolandırıcı ise, dolandırıcı yazmak suç mu?'' diyebilirsiniz.

Yasalar önünde kanıtlanmış, SONUÇLANMIŞ ve belgelenmiş bir durum ise, firma adını da belirtmek kaydı ile mahkeme belgelerini ekler bizler de paylaşırız ve tüm forum üyelerini ilgili markaya karşı uyarırız elbette.

Lakin siz bir sorun yaşadınız diye biz X bir markayı (Sizin konuda muhatap olan SAMSUNG) komple dolandırıcı,sahtekar, eve bile sokulmayacak, uzak durulacak bir marka sıfatına alamayız.

Bu anlamda ricam, yaşadığınız konuyu yazın (Tabi ki markaya ithamda ve karalamada bulunmadan) bırakın sonrasına üyelerimiz karar versin, uzak durur durmaz veya daha da yakınlaşır ona biz karar veremeyiz, vermemeliyiz zaten

Saygı ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Merhabalar;

Aslında alt cümlemde ''Sayın Üyelerimiz'' diyerek genele hitap etmiştim, bir hatırlatma yapmak için lakin benim hatamdır çok net bir ifade olmamış haklısınız.

Konunun sizinle ilgili kısmı, başlıkta kullandığınız ''Evinize Bile Sokmayın - Uzak durun'' bölümüydü

Almayın
    Aldırmayın
    Evinize sokmayın
    Uzak Durun
    Berbat
    Çöp
    Lanet
    Allah ....versin
    Sahtekarlar
    Dolandırıcılar

vs vs vs vs

diye uzayıp giden bu liste bizim forumumuzda kabul gören bir durum değildir. Başka forumlarda markalara da üreticilerine de fabrikadaki çalışanlarına da yedi cetlerine küfür ettiklerini biliyorum ama bizim forumumuzu da lütfen başka yerler ile karıştırmayın

''Bir firma dolandırıcı ise, dolandırıcı yazmak suç mu?'' diyebilirsiniz.

Yasalar önünde kanıtlanmış, SONUÇLANMIŞ ve belgelenmiş bir durum ise, firma adını da belirtmek kaydı ile mahkeme belgelerini ekler bizler de paylaşırız ve tüm forum üyelerini ilgili markaya karşı uyarırız elbette.

Lakin siz bir sorun yaşadınız diye biz X bir markayı (Sizin konuda muhatap olan SAMSUNG) komple dolandırıcı,sahtekar, eve bile sokulmayacak, uzak durulacak bir marka sıfatına alamayız.

Bu anlamda ricam, yaşadığınız konuyu yazın (Tabi ki markaya ithamda ve karalamada bulunmadan) bırakın sonrasına üyelerimiz karar versin, uzak durur durmaz veya daha da yakınlaşır ona biz karar veremeyiz, vermemeliyiz zaten

Saygı ile

Anlıyorum açıklamnıza saygı duyuyorum. Benim burada izah ettiğim Samsung Türkiye'de halen paramı iade alamamış olmama ve mutahap bulumama. Keyfi tutumları. Yaşadığım problemi forum üyeleriyle paylaşmaktı. Açılamnız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Keyfiyet ile ilgili ekran alıntlarım delil niteliğindedir. siparişin gözükmemesi halen iade edilememesi maillere cevap alamamam. vb. Sizden rica konuyu silmenizdir. ilgili sikayet sitelerine gerekli şikayetlerimi yazarak hakkımı aramaya devam edeceğim. iyi çalışmalar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.