Şimdi Ara

Bu maden nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok derinlerde böyle bir şeyle karşılaştım. yaklaşık 40-50 saniye demir kazma vurmama rağmen hiçbir değişiklik olmadı. rehberlere baktım fakat böyle bir maden görmedim. bu nedir nasıl kırılır ne işe yarar ? şimdiden teşekkürler

Bu maden nedir ?

• Arkadaşım bu Bedrock türkçe katman kayasıdır bunun ilerisi uzaydır oraya düşmemen için koyulmuştur ve sadece creative modunda herşeyi kırabildiğimiz için kırabiliriz.
  • survival modda oynuyorum. ve bu kayanın etrafında hep lav var. galiba çok derine inmişim :)
  • Bedrock, Turkcesiyle katmantasi. Bu blok hic bir sekilde kirilmaz survival da. Ayrica sadece adminler kirabildigi icin ''Adminium'' da denir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar.
  • Etrafını aramanı öneririm. En çok diamond o taraflarda çıkar. Yani bana en çok oralarda çıktı. Redstone falanda oralarda çok çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Etrafını aramanı öneririm. En çok diamond o taraflarda çıkar. Yani bana en çok oralarda çıktı. Redstone falanda oralarda çok çıkıyor.

evet burayı iyice oydum ve etrafta redstone filan buldum. bir de obsidiyan buldum.
  • 1. ve 2. katta çıkan taş (kaya vb) kırıldığı anda dünyanın çekirdeğine düşüp ölüyorsun. Ama normal modda kırılmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.