Şimdi Ara

Bu lerrooooooooy jenkins olayı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri açıklarsa sevinirim böyle aşağı falan atlarken millet bagırıyo achivmentide var ama anlamı nedir?

• bir wow efsanesidir.

http://www.youtube. com/watch?v=LkCNJRfSZBU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer of bodom

bir wow efsanesidir.

http://www.youtube. com/watch?v=LkCNJRfSZBU

izledim ama pek bişi anlamadım açıkcası,lvl60 raidde 1 eleman gidio ninja pull yapıp wipeyi yedirio ama olay öyle bagırmasında anlamadım kelime anlamı nedir ne amaçla söylenmiştir yaw

• gördüğün dragonları 15 sn yede kesmen lazım hepsini acıp 15 sn de kesmen lazım yanlışım yoksa tabi
  • en basit açıklamasıyla adam orda herkese olayı nasıl yapılıcağını anlatır tartışırken AFK olan paladin 1 2 dakka sonra girip bağırıp direk odaya giriyor ve welplerin hepisini çekiyor sonra raid wipe işte :D

sonra wow içinde yanlış bişi aptalca bişi olduğunda leeroyluk yapma yada jenkinsmisin olm gibi laflar dolaştı ünlendi adam böylece hatta blizzcon a bile çıktı blizz de archivementini yaptı çünkü işi gücü olmadığı için koydu oraya sırf char isminin yanına title oymak isteyenler için başlangıç title ı gibi bişi :D
  • 10m blackrock spire raidinde 2 saat taktik konuşan gençlerden darlanan bir arkadaşın girip odadaki bütün yumurtaları açması olayına Leeroy Jenkins Vakası denir.
  • Koçum benim be tcgde kartı bile var.
    Ünlü olmak için en iyisi olmak gerekmiyor herhalde baksana adam bu şekilde ünlü oldu
  • All right guys lets do this..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinlblade

en basit açıklamasıyla adam orda herkese olayı nasıl yapılıcağını anlatır tartışırken AFK olan paladin 1 2 dakka sonra girip bağırıp direk odaya giriyor ve welplerin hepisini çekiyor sonra raid wipe işte :D

sonra wow içinde yanlış bişi aptalca bişi olduğunda leeroyluk yapma yada jenkinsmisin olm gibi laflar dolaştı ünlendi adam böylece hatta blizzcon a bile çıktı blizz de archivementini yaptı çünkü işi gücü olmadığı için koydu oraya sırf char isminin yanına title oymak isteyenler için başlangıç title ı gibi bişi :D

yorum için saol

• bunları gördükçe tekrar wowa başlayasım geliyo
    eskiden blackwing lair'e girebilmek için ubrs ile uğraşırdık .. hey gidi günler hey
  • quote:

Orijinalden alıntı: darktooth

bunları gördükçe tekrar wowa başlayasım geliyo
    eskiden blackwing lair'e girebilmek için ubrs ile uğraşırdık .. hey gidi günler hey

keşke yine öyle olsa... attunement olayı falan da kalktı artık, trash mobları bile kaldırdılar direk boss ile muhatap oluyosun :D
  • Kurmacadır. Daha kaliteli bir şeklini bulup guild de geçen yazışmaları okursanız anlarsınız. Daha fazlası için bknz: google
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

Kurmacadır. Daha kaliteli bir şeklini bulup guild de geçen yazışmaları okursanız anlarsınız. Daha fazlası için bknz: google

Bu arkadaşların zaten sadece bu video'su yok kurmaca olduğunu bilen kişi sayısı da az değil ancak zamanında çok fena tutmuştu, hak etmişti de. Ama evet kurmacadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

Kurmacadır. Daha kaliteli bir şeklini bulup guild de geçen yazışmaları okursanız anlarsınız. Daha fazlası için bknz: google

Bulamadım

Link olan atabilir mi guild de geçen yazışmaları gösteren?

Not:Bunca zamandır bilmiyordum kurmaca olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter777 -- 19 Kasım 2009; 20:53:37 >
  • Kurmacadan kasıt nedir anlamadım açıkçası.. Yaptıkları olayın zaten öyle büyük bir şeyi yok ki sadece eğelence kurmaca olsa nolcak olmasa nolcak :) ciddi bir olay değil ki dalıp yumurtaları açıp ölmek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

Kurmacadan kasıt nedir anlamadım açıkçası.. Yaptıkları olayın zaten öyle büyük bir şeyi yok ki sadece eğelence kurmaca olsa nolcak olmasa nolcak :) ciddi bir olay değil ki dalıp yumurtaları açıp ölmek..

Eleman orda AFK. Arkası dönük olduğu için kimseyi göremiyor, herkesin içeri girdiğini düşünüyor o şekilde içeri atlıyor. Ama öyle değil işte. Neyse zaten bilen biliyormuş problem yok
  • video kurmaca gerçek video değil onu anlatmaya çalışmış yoksa o olay kurmaca değil 2.cisi 60 zamanında koca raid i öle bir yerde wipe a sürüklemek ve onun repair parasıda eklenince ciddi sorun oluyordu :D

sonuçta leroy jenkins lik yapmayın birşey yaparken raid masterı dinleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absürd

All right guys lets do this..

All right times up olcak
  • Bizim de buna benzer bir anımız var. Ondan sonra kim saçmalasa direk "do the costis" dolaşırdı guildda. Tahmin etmişsinizdir işi berbat eden arkadaş costis.

BWL de ikinci boss vardır vaelastraz the corrput. Hani duvara dizilirsiniz ya 3 dakka da onu öldürürsünüz ya da o sizi. hele tankın aggroyu tutup kesinlikle raide kafasını çevirmesini engellemesi lazımdır aksi takdirde instant wipe....

40 kişiden 1 arkadaş yorgun olduğundan yattı. Yerine bu costis denen arkadaşı aldık. O da güle oynaya hoppa diye daldı odaya ... gerisi belli zaten vael kafaya çevirdi hoppp instant wipe...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.