Şimdi Ara

Bu Laptop Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus yerine lenovo vey msi bakin. Tecrübe ile sabittir.msi öneririm. Illa ki asus alacaksaniz n580 4000 tl iken alın. Ama oyun için ikisi de çok iyi değiller. Fx503 öneririm. Pl62 msi alırsanız buz gibi cihaz almiş olacaksınız. Belki mx150 960m ayarında anca var ya da yok ama serinlik ve uzun ömürlülük açısından dayanır ve 2 sene oyunlarda sizi üzmez. Ultra takıntınız yoksa alın. Var se gv62 1050 öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam GV62'de 1050 var. 1050 için pek iyi şeyler söylemiyorlar açıkçası.
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Fps konusundaki drop mevzuları mı ? 1060 tan aşaği bakmayın o zaman. Mac q değil bildiğiniz 1060. Lenovo y720 mesela.1050 ya da ti mucize bir fark yok. Laptop fiyatı çok iyi ama soğutmayı 100tl ye kendim yapar psu destekli 5 tane fanlı totalde 10.000 rpm e yakin soğutma da elde ederim derseniz alın. Ama asus a sıcak bakmıyorum. Garantisi berbat. Aurica Tr den çekilecek diye bir duyum aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 3 Haziran 2018; 15:15:2 >
    Hocam 1060 çok pahalı. 1050 ise zayıf bir ekran kartı olarak kalıyor. Arada kalan ve performansı kısmen daha iyi olan 1050ti tercih etmek seçeneği kalıyor geriye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Editledim mesaji. 1050 zayif değil o kadar. Bir de uviza 1060 alayım diye de monster a bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 3 Haziran 2018; 15:17:13 >
    Monster başta cazip geldi hocam ancak yapılan yorumlardan sonra bulaşmadım. MSI olacak gibi. Teşekkür ederim cevaplar için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1050 geçen serinin gtx970m ye eşit, nasıl zayıf bir kart anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050 ve 1050Ti arasında çoğu benchte 10FPS fark var (GTA V enteresan şekilde 2-3FPS) . 1060 almıyorsanız asıl mantıklı olan 1050 almak Ti yerine , 200-300TL farka değmez açıkçası .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.