Şimdi Ara

Bu Kriterlere Uygun Bir MP3 Player Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir çok alışveriş sitesi gezmeme ve forumdaki bazı yazıları okumama rağmen aşağıdaki özellikleri taşıyan bir mp3 player bulamadım. Kaliteli olmasını istiyorum. (Creative vs.) Bütçe 200$'a kadar çıkabilir ama siz daha yüksek fiyatta ürün olsa da belirtin. Bu mp3 player'ı annem kullanacak çok fazla müzik dinleyeceğini sanmıyorum. Radyodan kayıt yapar, radyodan çektiklerini dinler vs.

- 512 mb ve üstü (1gb ideal)
    -Radyo çalıcısı ve radyodan mp3 kaydı olacak
    -Ses kaydı
    -Harici hoparlör! (bu çok önemli ille de olacakmış. harici hoparlör olamasa bile başka bir çözüm var mı?Cihazın dışarı ses vermesi gerekiyor ama taşınabilir olmalı)
    -line-in girişi olsa iyi olur ama çok önemli değil

Bu özelliklerdeki tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliorum...

• valla haporlör işi mintonlarda var diye biliyorum....
    ama ben sana Creative Zen Neeon 1gb ı öneririm(kendim kullandığm için öneriyorum)
    hapörlör hariç line-in falan hepsi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

valla haporlör işi mintonlarda var diye biliyorum....
    ama ben sana Creative Zen Neeon 1gb ı öneririm(kendim kullandığm için öneriyorum)
    hapörlör hariç line-in falan hepsi var
    Ama hoperlor oldugunda ses kalitesinin duseceği bi kesin...Ondan Hoperlor olmasa olmuyomu?
    Up +1 unuttuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snairs -- 14 Ekim 2006; 23:26:43 >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar herhalde bu ürünü alacağız: MINTON MMP-3059 MP3 PLAYER

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81932&productid=bd1036

Kendime de Creative almayı düşünüyorum ancak sevgili @diemavili Zen Neeon'da Ses kayıt özelliği de yok (gerçi kullanmayacağım için) ama iyi bir alternatif. CREATIVE - ZEN NANO PLUS 1GB RADYOLU MP3 ÇALAR tüm beklentilerimi karşılayacak gibi...

Tekrardan teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pildadal

Teşekkür ederim arkadaşlar herhalde bu ürünü alacağız: MINTON MMP-3059 MP3 PLAYER

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81932&productid=bd1036

Kendime de Creative almayı düşünüyorum ancak sevgili @diemavili Zen Neeon'da Ses kayıt özelliği de yok (gerçi kullanmayacağım için) ama iyi bir alternatif. CREATIVE - ZEN NANO PLUS 1GB RADYOLU MP3 ÇALAR tüm beklentilerimi karşılayacak gibi...

Tekrardan teşekkür ederim.

ses kaydı olmaz olur mu??? var!
    radyoyu da firmwire güncelleyerek yapıyorsun...

http://tr.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=14327&nav=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 14 Ekim 2006; 23:46:04 >

• ben 1 gb lık mp3 çalar aldığında radyo dinleyeceğini sanmıyorum.. zaten 200 küsur şarkı atacağın için onlardan sıra radyoya gelmez.. bende iriver t 30 var ve çok memnunum ses kaydı,line in ve kaliteli ses ayrıca kulaklık tabi.. müziği yaşamak istiyorsan kaçırma bence şu aralar fiyatı 250 ytl civarı.. Ama t10 alırsan radyosu da var ayrıca pili 50 saat gidiyormuş.. tabi o biraz daha tuzludur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.