Şimdi Ara

Bu konu dışı 10 senedir niye böyle? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VeryImportantPerson16 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdıklarımdan kendimi zeki sandigimi nasıl düşündün cidden çok merak ediyorum özellikle kendimi yermeme ragmen kalan yazdıklarına hiçbir yorumum yok tamamıyla zırva çünkü hala istisnalar üzerinden fikrini temellendirmeye çalışıyorsun cidden acınası en yakın zamanda en kafası basmayanlar olarak milyonluk projeni bekliyoruz ekibin lideri de sen olursun bu kafayla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ortam çok gergin Fuat bilmiyorum... Herkes çok gerdin...

Ülkecek herkesin psikiatrist, psikolog artık neyse tedaviye ihtiyacı var adını söyleyebilecek yaştaki herkesin

Türkiye'de iş kurmak hele şirket kurmak hele hele bir mekanda ve birden fazla çalışanla şirket kurmak basit tabirle hamallıktır ağır tabirle küvette sx hatta gang

ya bırak allasen

• Çok güzel projem vardı tam işler yoluna gidiyordu ki adamın biri benim projeyi kendi yapmış gibi pazarlamış emek hırsızları çokkkk

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Projeyi yayınlamadan bir yerlerde mi paylaştiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ewt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  •  

Nesi var tipinin mis gibi yakışıklı adam

• Ne yakışıklısı a.k

• Gayet de yakışıklı ve sevimli

• Zengin diye öyle geliyordur

• Adım gibi eminim böyle bir tip olsan foruma her gün intihar konusu açardın  

• Zenginse bana mı zengin bana mı yediriyor paraları :D tüm dh ailesinin güzellik standartları gerçekten çok yüksek hem kadında hem erkekte bana bu adam gayet yakışıklı geliyor DH'de de mesela birinin tipini çok gömüyorlar bana normal geliyor

• ilk mezun senem İ kullanıcısına yanıt

Hocam bu veryimportantperson nickli ile uğraşmaya değmez.

Zeka denen gerçeği küçümsüyor, önemini anlayamıyor, kavrayamıyor, yok sayıyor.

Yol ver gitsin.

• Merhaba arkadaşlar,

Konu ile ilgili Kuruluş aşamasından önce KOSGEB'e kaydolarak belge alımı sağlanırsa, KOSGEB imalat yapacak firmalara 100.000 TL-300.000 TL arası Hibe +60.000 TL ye kadar kuruş desteği Hibesi veriyor.Hizmet sektöründeki firmalar için ise 60.000 TL ye kadar Hibe veriyor. Aman dikkat kuruluşu yapmadan önce e-devletten belgenizi almanız gerekmektedir. Pek çok kişi kullanacağı hibeleri bilmediği için haklarını kaçırıyor.

Türkiyenin her yerine KOSGEB, YATIRIM TEŞVİK,YURTDIŞI PAZAR DESTEĞİ,TARIMSAL KIRSAL KALKINMA VE AR-GE v.b neredeyse tüm teşvik alanları ile ilgili hizmet veren Teşvik Danışmanlık firmasıyız. Konuya ilişkin şartları öğrenmek için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası bırakmanız durumunda dönüş sağlayacağım.

secilkaraoglu1994@gmail.com

nsndanismanlik.com
    Anasayfa | NSN Danışmanlık | www.nsndanismanlik.com
    http://nsndanismanlik.com

• böyle tabi, Psikolojik sorunları olmayan, Aile Bağları Sağlam, Çevresi olan adamın konu dışında ne işi var?

Kaldı ki, Günümüz Türkiyesinde, Psikolojik sorunları olmayan çok az kişi var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 30 Ekim 2021; 22:46:27 >
  • Alıntı

metni:
    Psikolojik sorunları olmayan, Aile Bağları Sağlam, Çevresi olan adamın konu dışında ne işi var?

Tespit gibi tespit. Özellikle şu aile kısmı çok önemli.

• +1  

Aile bağları sağlam olmayan adamın, ölmeyi istemesi/Beklemesi Normal hocam, Hele ki Psikolojik sorunları varsa + Çevresi yoksa/Toplumdan reddedilmiş ise Gayet Normal. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 31 Ekim 2021; 1:51:14 >
  • Sorun ailenin kendisi hocam. Psikolojiyi falan bozanda bunlar insanın cesaretini kıran, desteklemesi gereken yerde köstek olan. Maalesef insan seneler sonra bunun farkına varıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.