Şimdi Ara

'bu klasörde değişiklik yapabilmeniz için administrators size izin vermelidir' sorunu... ltf yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
69.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SAITAMA

Windows 7 'de bulunan bir güvenlik tedbiri sistem dosyası yada windows klasöründe değişiklik yapmayı engeller. eğer bu şekilde bir uyarı alıyorsan aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indir. içindeki installtakeownership.reg dosyasını çift tıklayıp onayla. Bundan sonra değişiklik yapamadığın klasörde sağ tıkla Take Ownership diyerek o klasör yada dosya üzerinde tam yetki al böylece istediğini yapabilirsin.

Tam Yetki Alma

İşe yaradı teşekkürler dayı

• Programlar Yükledim. Bide Yukarda Yazan Programı Yukledim. 15 Dk Kadar Uğraştım.EMEKLERİME DEYDİ
    TEŞEKKÜRLER  'bu klasörde değişiklik yapabilmeniz için administrators size izin vermelidir' sorunu... ltf yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: SAITAMA

Windows 7 'de bulunan bir güvenlik tedbiri sistem dosyası yada windows klasöründe değişiklik yapmayı engeller. eğer bu şekilde bir uyarı alıyorsan aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indir. içindeki installtakeownership.reg dosyasını çift tıklayıp onayla. Bundan sonra değişiklik yapamadığın klasörde sağ tıkla Take Ownership diyerek o klasör yada dosya üzerinde tam yetki al böylece istediğini yapabilirsin.

Tam Yetki Alma
    Yıllar sonra halen çalışıyor teşekkür ederim.

• Xzbith X kullanıcısına yanıt
    Faydalı olduysa ne mutlu.👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.