Şimdi Ara

Bu kart kurtarılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar.Ekran kartıma geçen yanlış bir bios flaşladım.Şu an ekran kartı çalışmıyor.Fanı dönüyor,görüntü geliyor ama windows gelmiyor.Dahilin kart ile açıp windowstan sağlam bios ile flaşladım yine olmadı.Bu kart için ne yapılabilir? Kart gpu-z görüntüsühttps://s22.postimg.cc/8r0lcglwx/GPUZ.png

• bios güncelleme yapmadan önce...
    mevcut biosu default ayarlarına getiriniz...
    daha sonra biosu güncelleyiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vtnsvr

bios güncelleme yapmadan önce...
    mevcut biosu default ayarlarına getiriniz...
    daha sonra biosu güncelleyiniz...
    dostum zaten ekran kartı oc'sizdi.Default ayarlarda iken flaşladım kartı.
  • dostum aynı şey başıma geldi cok araştırdım türkiye genelinde kimse cevap yazmamış yabancı siteleri araştırıp sorunu çözmüştüm.
    şimdi yapman gereken bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp ddu ile ekran kartını kaldır/sil ve yeninden başlat sorun mutlaka çözülücektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinozbas

dostum aynı şey başıma geldi cok araştırdım türkiye genelinde kimse cevap yazmamış yabancı siteleri araştırıp sorunu çözmüştüm.
    şimdi yapman gereken bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp ddu ile ekran kartını kaldır/sil ve yeninden başlat sorun mutlaka çözülücektir
    Sağol.Ama zaten şu anda sistemde harici ekran kartı sürücüsü kurulu değil.Sadece onboard kartı sürücüsü kurulu.windows ortamında 7-8 defa flaşladım.Uptade tamamlandı diyor,monitörü tekrar harici kartla bağlıyorum yine aynı.Peki senin kartta gpu-z benim resimdeki gibimi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razer12 -- 1 Temmuz 2018; 21:33:3 >
  • razer12 kullanıcısına yanıt
    dostum benimkide kurulu değildi çünkü silmiştim ama ne kadar silersen sil silinmeyen kalıntılar kalıyor ddu dan silersen hiçbir kalıntı kalmıyıcak normale dönücektir denemende fayda var bi denemelisin bence. Eğer bu çözüm olmazsa ekran kartını bioslamadan önce yedek almalıydın eğer varsa yedeği geri yüklüyebilirsin. Yada çift x16 ekran kartı slotuna sahip bir anakartlı bir bilgisayarla ekran kartını def ayarlarına çekebilirsin. Başka bir çözüm gelmiyor aklıma. bu arada gpu z ye bakmamıştım yani öylemiydi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinozbas -- 2 Temmuz 2018; 0:44:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.