Şimdi Ara

BU item + kç byler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +7 +11 nasıl parlar die sorarasanız öncelikle parlamaz akar +11 su gibi ve rengide gümüş gibi dir +3 le karıştırma imkanınz yok çok ayrı birbirinden ve duvardan su akar gibi bi görüntüsü var dır +11'in
  • quote:

Orjinalden alıntı: MateryaL___

+7 +11 nasıl parlar die sorarasanız öncelikle parlamaz akar +11 su gibi ve rengide gümüş gibi dir +3 le karıştırma imkanınz yok çok ayrı birbirinden ve duvardan su akar gibi bi görüntüsü var dır +11'in

sanırım +11 silahın war yada bi yerde gördün.

bizede göstersen de bi ss yada vide bizde görsek bi +11 silah
  • hayır o som +4 spear
  • biraz oynamayı ögrenin burda oynamayı biliyorum diye artislik yapmayın +7o be o +7
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa559

biraz oynamayı ögrenin burda oynamayı biliyorum diye artislik yapmayın +7o be o +7

+1

bu silahın +7 ya da +8 dışında bişey olduğunu söleyenler mağdem bilmiyorsunuz yorum yapmayın...
  • yanlıs görmüyorsam adam el yakmış iken cekmiş tabi yanlıs görebilirimde ama el yakmıs ise o light ın el yakma skili onunla beraber +7 oan silah birazda parlamıs olabilir

en mantıklı acıklama bu bence cünkü +7 o kadar acık bir renkte olmuyor herhalde el yakmıs
  • +255
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShangaiNooN

bu + kaç böyle yau ?

BU  item + kç byler ?

arklar o adamdaki talisman ın mavi rengi var mı?
  • +7 vaya + 8
  • +11
  • ben bu charla konuştuğumda en son +7 di..

pek de fazla bi zaman geçmedi üstünden..
  • seal of earth + 9 xD..

bilende yazmış bilmeyende.....
  • bu adam athens yada elderadoda ya zeus da bn bu adamla tg partysine girmiştim ama hangi adamımla onu hatırlamıyom
  • Nerden bilelim ya
  • +12
  • +8
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.