Şimdi Ara

bu iş 1 yıl öncenin kaynakları ile olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni çıkan kaynakları alacak durumda değilim ama 1 sene öncesinin (2017/2018) en kaliteli kaynaklarından bolca var . hem kendim almıştım çözmemiştim hem de üniye gitmiş olan arkadaşlarımdan aldım . onları tüketene kadar yeni kaynak almak istemiyorum fiyatlarına bakmadım ama çok yüksek olduğunu duydum .

ÖZET = 2017/2018 kaynakları ile çalışılıp başarıya ulaşabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden olmasın, sonuça kökten bir değişim yok. Internetten neler eklendi cikarildi diye bakarak ona göre rotanızı çizebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt matematik disinda her dersten her kaynagi cozebilirsin. Sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Neden tyt matematik olmaz Sevgili Mithrandir? 2018 Sınavı sonrası basımlarda yeni nesil sorular daha fazladır diye mi?
  • xooa kullanıcısına yanıt
    Ygs soru bankalarindaki sorularin 2018de cikan sorularla zerre alakasi yok. Gecen sene karekok bitirmistim ben. Sinavda islem ameleligi olan hicbir soru yoktu. Soruyu anlama, muhakeme, yorumlamayi isteyen sorular vardi.

tyt matematik kisminda sayi basamaklari diye bir kisim var. Bu konuyu bir ygs kaynagindan bakin bir de cozum 3d den bakin(ben kendim kullandigim icin bu kitabi ornek verdim) aradaki ucurumu gorursunuz. Eski tip ygs mat kitaplari cop malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 13 Kasım 2018; 14:26:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.