Şimdi Ara

Bu iki fandan hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bunları kullanmadım ancak dün almış oldugum fan bunlar ayarında ama bunlar 1400 RPM ile dönerken Cooler master 2000 rpm ile dönüyor ve sıfır ses.Linkini atıyorum inceleyebilirsin.Aralarında pek fiyat farkıda yok.Kullandıgın zaman gerçekten anlıyorsun kalitesini.Ben memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/cooler-master-r4-l2r-20ag-r2-sickleflow-120mm-yesil-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=58132
  • Akasanın bir ürününü alıp memnun kalmamıştım. Ben olsam Xilence'ı tercih ederdim. Adından anlaşılacağı üzere sessiz de bir fan olmalı.
  • Diğer arkadaşlarımızın yorumlarınıda alalım. Bu konu önemli çünkü benim için
  • up
  • Up ama beyler bu konu benim için önemli
  • bütçeni söylermisin bu fanların ömrü pek iyi değil çok kullandım
  • coler master gayet iyi bende aynı fanı aldım 2 gün önce. 2000 rpmde dönüyor ama ses yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFLORD

bütçeni söylermisin bu fanların ömrü pek iyi değil çok kullandım

Bütçe sorun değil hocam egsoz fan olarak kullanıcam 120mm'lik. Kasa CM Storm Enforcer. Önce ve tavanda kırmızı ledli fanlar olacağı için kırmızıya gidecek tek renk mavi olduğunu düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: suspect58

coler master gayet iyi bende aynı fanı aldım 2 gün önce. 2000 rpmde dönüyor ama ses yok

Hocam kasa cm storm enforcer önde ve tavanda kırmızı ledli fanlar var 200mm çapında. Egsoz fanı olarak kullanıcam ve kasanın iç renklendirmesine olarak kırmızıya yeşil gidermi sizce

• Bende egzost olarak kullanıyorum . Benim diğer fanlar mavi yeşil kötü durmadı açıkcası. Ama bir hava üfleyişi var sorma :D
  • quote:

Bende egzost olarak kullanıyorum . Benim diğer fanlar mavi yeşil kötü durmadı açıkcası. Ama bir hava üfleyişi var sorma :D

fanın bi inceleme videosunu veya linkini bulabilirseniz bana atabilirmisiniz ?
  • Sen istedin diye hatunlusunu buldum :)

• quote:

Sen istedin diye hatunlusunu buldum :)

• quote:

Sen istedin diye hatunlusunu buldum :)

Ledleri çok parlak değil gibi geldi ya bana

• Aslında parlak ama fan kanatları çok koyu olduğu için biraz az daha iyi ledler var tabi ama bence yeterli. Yapabilirsem kasanın resmini çeker gösteririm.
  • Sessizlik istersen akasa apachi tavsiye ederim. Hava akımı istiyorsan akasa viper. Cooler masterı bilmiyorum ama 2000 rpm de sessiz olacağını sanmam ki zaten videoda sesi geliyor oldukça ama akasa apachi acayip sessiz hatta çalışıyormu diye bakıyorum arada viper 1600 rpm e geldiğinde ses yapıyor ama hava akımı cok kuvvetli

Viper ve apachi

http://www.youtube.com/watch?v=PdcQVOEq47E
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.