Şimdi Ara

BU HYUNDAİ ALINIRMI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: travian12

Merhabalar.
    Kısmetse yakında ilk arabamı almayı düşünüyorum. Ehliyeti yeni alacağım. 2-3 aydır arabaları araştırıyorum ve şu anda 10bin gibi bir bütçem var. En son karar verdiğim araba ise Hyundai accent 1.5 GLS 1996 modeli. Bu arabalarla ilgili bilgisi olan arkadaşlara bi sorum var. Bu 1996 modellerde klima, abs, elk ayna gibi bir sürü özellik olmasına rağmen neden fiyatları ucuz acaba? 2. el piyasası da hareketli, parçası ucuz bildiğim kadarıyla. Örnek ilan:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sirali-lpg-klima-li-abs-li-ful-orjinal-kurus-masrafsiz10numara-68899902/detay

Birde bu fiyata alınabilecek, broadway ve tofaş hariç, başka tavsiye edebileceğiniz araba varmıdır?

Merhaba arkadaşım..Öncelikle Accent o parayı etmez,o fiyata Hyundai Elantra bulunur 1998-2001 model daha donanımlı olur(ABS,2 hava yastığı,4 cam otomatik,kol dayama vs..)Accentten daha geniş olur,daha performanslı olur(1.6 117 bg),yol tutuşuda daha iyidir..Kısacası accente o para verilmez..O fiyata C segment araba alınır elantra veya başka marka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackElantra -- 9 Ocak 2012; 12:18:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

mitsubishi Carısma lara bak bence :)

Mitsubishi carisma yı da düşünüyorum özellikle 1.8 GDI ler hoşuma gidiyor ama ne biliyim satamam diye takılıyor aklıma.

her arabanın alıcısı vardır elinde kalma gibi bi drum olmaz 11 e aldın satmak istedigin an 9 bucuga koy 1 gun ıcınde gıder 12 ye koy sansın varsa kazanırsın 2. el arabaadan para kazanma dönemi bitti gibi bişey. zaten yaşını başını almış piyasası oturmuş araba zarar ettirmez değeri düşmez çnki :)
  • Her konuyada bunu yazıyorum ama:

Bende Carisma diyorum Yemişim 2. elini.
  • tanıdıgım bir taksicide vardı 360 bin km de. adam cok sorunsuz calıstıgını özellikle bu kasa accent in motorunun cok sorunsuz oldugunu söylemişti
  • Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için, çok kararsız kaldım araba almak ne zor işmiş. Tipo düşündüm bi ara yakıtını duyunca vazgeçtim hemen. şahin alıp bi kaç ay binip değiştiriyim diyorum, hem acemilik atmak için iyi olur. ama onlarda az yakmıyor üstelik bide hidrolik direksiyon değil. ne yapsam bilmiyorum
  • quote:

Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için, çok kararsız kaldım araba almak ne zor işmiş. Tipo düşündüm bi ara yakıtını duyunca vazgeçtim hemen. şahin alıp bi kaç ay binip değiştiriyim diyorum, hem acemilik atmak için iyi olur. ama onlarda az yakmıyor üstelik bide hidrolik direksiyon değil. ne yapsam bilmiyorum

tipo al o zaman iyi araçtır dijital kadranla çok tatlı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: O403

quote:

Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için, çok kararsız kaldım araba almak ne zor işmiş. Tipo düşündüm bi ara yakıtını duyunca vazgeçtim hemen. şahin alıp bi kaç ay binip değiştiriyim diyorum, hem acemilik atmak için iyi olur. ama onlarda az yakmıyor üstelik bide hidrolik direksiyon değil. ne yapsam bilmiyorum

hocam link verdiğin arabalara baktımda, burdada var bi tanıdıkta 190 E 2500 cc siyah renk, sunroof, klima var ama çalışmıyor, camlar otomatik değil, yeni rektefe bir araba 11500 istiyo nasıldır acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: O403

quote:

hocam link verdiğin arabalara baktımda, burdada var bi tanıdıkta 190 E 2500 cc siyah renk, sunroof, klima var ama çalışmıyor, camlar otomatik değil, yeni rektefe bir araba 11500 istiyo nasıldır acaba?

2.5 başına iş açar niye dersen çok yakacaktır ama yok kaldırırım diyorsan alabilirsin tabi 190 larda 2.5 2.6 filan verilmez alınmaz eğer illa 2.5 motor araç alacağım diyorsan 260 SE bak balina kasa ohhh mis gibi ama benim tavsiyem 190 e 1.8 yada 2.0 alman yönünde olacaktır.

• quote:

Merhabalar.
    Kısmetse yakında ilk arabamı almayı düşünüyorum. Ehliyeti yeni alacağım. 2-3 aydır arabaları araştırıyorum ve şu anda 10bin gibi bir bütçem var. En son karar verdiğim araba ise Hyundai accent 1.5 GLS 1996 modeli. Bu arabalarla ilgili bilgisi olan arkadaşlara bi sorum var. Bu 1996 modellerde klima, abs, elk ayna gibi bir sürü özellik olmasına rağmen neden fiyatları ucuz acaba? 2. el piyasası da hareketli, parçası ucuz bildiğim kadarıyla. Örnek ilan:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sirali-lpg-klima-li-abs-li-ful-orjinal-kurus-masrafsiz10numara-68899902/detay

Birde bu fiyata alınabilecek, broadway ve tofaş hariç, başka tavsiye edebileceğiniz araba varmıdır?

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/397051_292931567421215_100001131238221_814980_919236942_n.jpg

şu araç izmirde 15 istiyorlarmış temize benziyor..

• bende öyle düşündüm hocam ama 1litre gazla 8 km falan gittiğini söyledi sahibi(şehir içi). tipo dan daha az yakıyor.
  • 96-98 accentler korede yapılmışlar o yüzden tr üretim 98-2000 kasalara göre çok daha sağlamlar

ek olarak

abs havayastığı klima vs olanları var ben arka cam sileceği olanı bile gördüm.

temizi bulunursa kaçırılmaz o fiyatlara.

ben 99 gl var.

km de 18-20 arası yakıyor çok fazla trafikde takılmıyorum. ortalama tüketim değeri diye düşünebilirsiniz.

ama almadan iyi baktırın. ıcığına cıcığına baktırın hatta.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.