Şimdi Ara

Bu hesap, bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor. (Facebook)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın arkadaşlar Facebook hesabımı yeni açmıştım. E-Posta ve telefon onaylı... Bir hafta sonra giriş yapayım derken aşağıdaki resimdeki sorunu yaşıyorum. Bu durumdan kurtulmam için nasıl bir yol izlemeliyim? Facebook yetkililerine ulaşabileceğim bir adres telefon varmı? Yardım edin lütfen.

Bu hesap, bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor. (Facebook)

• Aynı hata bende de cıkıyor. Facebook güvenlik kontrolu icin gereklı kod telefona gelmıyordu. Bir sitede telefonunuzu farklı bir facebook hesabına kaydedın böylece diğer hesabınızdaki telefon sılınır ve sızden kodu gondermek ıcın yenı bir telefon isterler yazmıslar. Ben de oyle yaptım. Sitede yazılmıs oldugu gibi artık telefon numaram hesaptan kalkmış olmalı fakat sımdı de resımde gosterdıgın gibi "kodu şu telefona gonder" kısmına yeni numara ekleyemıyorum. Yani durduk yere telefon numarasını da hesaptan kaldırmıs olduk. Facebooka bir form yolladım ıkı gunce ne olur bilmiyorum. Sen soruna cozum bulabildin mi?
  • banlanmissin
  • Evet arkadaşıma sordum o da hesabın facede gozukmuyor dedi. Fakat hesabın baglı oldugu hotmailime facebookta bildirim aldıgıma dair mailler hâlâ geliyor. Sorunun bir cözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bu bela bugunde benim basıma geldi . Çözümünü bulabilen var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.