Şimdi Ara

(BU HAFTASONU 21/22/23 YENİDEN) Altivi.com Haftasonu Fırsatları Tek Çekim %25, 12 Taksit %20 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
20.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    altivi.com geçen haftasonu yapmış olduğu indirim kampanyasını bu haftasonuna da yapmış...
    eğer uygun fiyatlı ve işinize gelen ürünler, önce bindirilip sonra indirilen fiyatlar yoksa eğer, değerlendirecek olan arkadaşların dikkatine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 21 Mart 2008; 9:02:37 >

• güzel indirim hakkaten...

düşünülebilir....
  • 200 YTL ve üzeri tüm ürünlerde var indirim ama fiyatlara biraz basmıslar gibi geldi..Yinede fiyatlar makul seviyeye inmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 14 Mart 2008; 9:45:53 >
  • mesela n82 840 geliyor ki al-sat ile iyi kar ederim..
  • indirim-bindirimi sezonu açılmıştır diye bir reklam yapsalardı delikanlı olsalardı............
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

mesela n82 840 geliyor ki al-sat ile iyi kar ederim..

eline gecene kadar o fiyatın altına düşmezse tabii:D Yapılan yorumlara bakılırsa ürünleri yolluyorlar fakat geç yolluyorlar.
  • http://www.altivi.com/Shop/ProductList.aspx?pg=1&cid=273

altivi de eski fiyatlar ve bindirilmiş fiyatlar yanyana aynı 2 ürün biri 737 lira biri 665 lira
  • Bütün ürünlere yüzde 10 bindirmişler fakat yapılan indirim yuzde 25. Yüzde 15 e geliyor yani. Fakat bindirimsiz fiyatları gayet iyiydi.O fiyatlar üzerinden yüzde 10-15 iyi bir indirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mak74

http://www.altivi.com/Shop/ProductList.aspx?pg=1&cid=273

altivi de eski fiyatlar ve bindirilmiş fiyatlar yanyana aynı 2 ürün biri 737 lira biri 665 lira

iyi demişsinde arkadaşım sonuçta eski fiyat üzerindende %25 yapıyorlar.
  • Fİyatı normalde 201-210 ytl aralıgında olan bazı ürünlerin fiyatı da kampanya dışı kalsın diye 195-199 aralıgına düşürülmüş, ee hep bindirim olmayacak ya, kampanyanın yan etkisi olarak "mecburi" indirime de gitmişler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gündoğdu

İndirimden önce 172 YTL olan 500GB Samsung 16 MB HDD şu an 200 YTL ...

Bu ban olayı hep bana çocukça gelmişti ama bu firma gerçekten hakediyo, ve insanları harbi salak yerine koyuyor........

bunlara kocaman bir BANNN

Peki arkadaşım indirimle fiyatı kaça geliyor? 150 ytl piyasada bulabiliyormusun o fiyata, ben küçük bir araştırma yaptım ve en ucuz yerde şu anda 165 ytl gözüküyor.
  • Bu ürünü bu fiyata bulabilirmisin peki:

22 LG L222WS-SN TFT LCD GÜMÜŞ

Fiyatı: 282,00 USD + KDV
    Toplam Fiyatı: 405,97 YTL
    12 Ay Taksitli: 27,06 YTL (%20 indirimli)
    Tek Çekim: 304,48 YTL (%25 indirimli

Peşin 304 YTL veriyim bana Kadıköyde bul.

http://www.altivi.com/shop/Product.aspx?pid=3543&cid=38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 14 Mart 2008; 11:03:01 >
  • Bence kaça geldiği çok önemli, bilgisayar piyasasında artık çok karlı fiyatlar yok eskisi gibii değil, kar marjları çok az. Üstelik kadıköyde de 150 veya 155 e bulman çok zor. Kadıköy piyasasının en ucuzlarından biri exa bilgisayardır orada bile 176 ytl.

Ayrıca lcd, plazma televizyonlar ve lcd monitörlerdeki fiyatlarada bir bak istersen, fiyatlar bence çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalcelebi -- 14 Mart 2008; 10:58:01 >
  • Arkadaşlar benimde gözümün önünde Q6600 tek çekim %25 indirimle 303 YTL idi 1 dk içinde tek çekime 335 YTL oldu bir anda fiyata bindirdiler bu ürüne bakma nedenim vatandan bu işlemciyi 315 YTL ye almıştım bakalım burada fiyat kaça geliyor baktım 303
    YTL iken çok uygundu bir anda fiyata bindirdiler 335 YTL oldu burdan altiviye kocaman bir
  • İndirim falan yok aldanmayın. Örneğin dün 250GB 2.5 Inch Western Digital Beyaz Taşınabilir disk 125$+KDV idi şimdi ise 176+KDV farkı görün.
  • indirim var ama yazdığı gibi yüzde 25 değil bazı ürünlerde yüzde 10 bazılarında 15 gibi sonuçta biraz bindirmişler fiyatlara ama genede uygun fiyatlar.
  • PS3 800 ytl ye zaten alınabiliyor bunların %25 indirimli fiyatı o kadar komik olmuş altivi ürün alacaklar piyasa araştırması yapmadan kesinlikle almasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihdemirag -- 14 Mart 2008; 11:46:39 >

• quote:

Bu ürünü bu fiyata bulabilirmisin peki:

22 LG L222WS-SN TFT LCD GÜMÜŞ

Fiyatı: 282,00 USD + KDV
    Toplam Fiyatı: 405,97 YTL
    12 Ay Taksitli: 27,06 YTL (%20 indirimli)
    Tek Çekim: 304,48 YTL (%25 indirimli

Peşin 304 YTL veriyim bana Kadıköyde bul.

Bu ürün için pek bir extra olmuş sanırım. . Ürün sorunsuz teslim ediliyorsa alın bence.

500 gb samsung ise 162 YTL altında çok zor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damlaltd -- 2 Nisan 2008; 18:31:35 >
  • arkadaşlar,
    ben de 19" ASUS widescreen 5ms LCD monitör aldım, bana gayet uygun geldi indirimli fiyatı, 243,57YTL
    tek eksiği DVI çıkışı olmaması ama ofis kullanımı için yeter de artar bana...

http://www.altivi.com/shop/Product.aspx?pid=6819&cid=38

bence ürünleri inceleyip işimize geleni değerlendirmekte fayda var, zira bazı arkadaşların da dediği üzere bazı ürünler bindirimden indirime gitmiş, bazı malum firmaların yaptığı gibi

ama yine de uygun fiyata gelen ürünler de yok değil....

• HP IPAQ 514 FİYATLARINI BİR SÜREDİR TAKİP EDİYORUM. PİYASADA 360-370 YTL'YE KADAR DÜŞMÜŞTÜ FİYATI, KUR ARTIŞINDAN SONRA 400 YTL YE KADAR ÇIKTI. ALTİVİ'DE HAFTA SONU İNDİRİMİNDE TEK ÇEKİM 302 YTL (10 YTL YENİ ÜYE İNDİRİMİYLE 292 YTL), VEYA 12 TAKSİT 324 YTL (10 YTL YENİ ÜYE İNDİRİMİYLE 314 YTL) UYGUN FİYATLAR GİBİ GÖRÜNÜYOR.

PEKÇOK DİĞER KAMPANYADAKİ GİBİ '%20 - 25 İNDİRDİK' LAFLARI ZATEN HİKAYE, ÇOĞU ZAMAN KAMPANYA ÖNCESİ FİYAT ARTIŞIYLA VEYA KURU YÜKSEK TUTARAK VEYA ZATEN FİYATI DÜŞMESİ GEREKEN BİR ÜRÜNÜN ESKİ YÜKSEK FİYATINI GERÇEK FİYAT GİBİ GÖSTEREREK TÜKETİCİ YANILTILIYOR. ÜRÜNLERİN MAKYAJLI FİYATI İLE GERÇEK FİYATI GİZLENİYOR.

SANIRIM KUR VE PİYASADAKİ SIKIŞIKLIK NEDENİYLE DE CİROLAR DÜŞTÜ, FİRMALAR CİROLARINI KORUYABİLMEK GAYRETİNDELER. DOĞRU VE UYGUN FİYAT İÇİN İYİCE ARAŞTIRMAK LAZIM...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.