Şimdi Ara

Bu hafta Epic Games'te 280 TL'lik oyun ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta Epic Games'te 280 TL'lik oyun ücretsiz
    Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Ayrıca Bkz.Rainbow Six Siege’e cross-play ve cross-progression desteği geliyor

289 TL'lik Hediye

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye STAR WARS™: Squadrons. Oyunun Epic Games'teki değeri ise 289 TL. Hediyeyi 1 Aralık 2022 Türkiye saati ile 19:00'a kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz. 

STAR WARS™: Squadrons

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise Fort Triumph ve RPG in a Box???????. Onları da 1 Aralık'tan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• yaparsa epic yapar

• Bu oyunu oynarken gözlerim ağrıdı, başım döndü. Aynı sıkıntı hellblade oynarken olmuştu. Neden olduğunu bilmiyorum. Bu sıkıntı sizde olmazsa gayet güzel bir oyun.
  • Sunucularda pek oyuncu yok deniyor ama belki free den gelenler bir süre canlı tutabilir
  • ozanbey86 kullanıcısına yanıt
    Amazon vereli 1 yıl olacak :D
  • Stoneiron04 kullanıcısına yanıt
    Bedava olduğu sürece önemi yok.
  • Çöp oyun

• Güzeel
  • Bu oyunu neden yapmışlar bilmiyorum sadece uzay aracı kullanmanın nesi keyifli ?
  • Aref6 kullanıcısına yanıt
    Forza horizonda sadece araba kullanmanın zevki neyse , Flight Simulatörde uçak sürme neyse bununda zevki sevenine göre aynı
  • VR'da denemek istiyordum iyi oldu

• Harbi çöp oyun.

• güzele benziyor aslında. çok daha uyduruk oyunlar veriyordu bir süredir.

al geç

31 gb miş neyseki 100gb çıksa denemezdim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 25 Kasım 2022; 23:23:56 >
  • Türkçe mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.