Şimdi Ara

Bu güne kadar kaç sevgiliniz oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşım 17 4 kişiyle çıktım birinden çok iyi randıman aldım baktım elime çocuğu verecek ayrıldım
  • 1 kere ciddi ilişkim oldu diğerleri faso fisoydu
  • 476534245321414645364565687 tane
  • 0

Aslında kaş göz yapan elimi tutan kur yapan kızlar oldu taş gibiydi bazıları ama yok yalnız daha iyiyim ben dedim.Yeminle.
  • 1

Bu günlerde bu sayı 2'ye yükselebilir
  • 0
  • 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile41 -- 15 Mayıs 2010; 22:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile41

0

• o ne La
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian 

0

Aslında kaş göz yapan elimi tutan kur yapan kızlar oldu taş gibiydi bazıları ama yok yalnız daha iyiyim ben dedim.Yeminle.

inanıyoruz sana brian inanıyoruzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile41

0

sakin ol şampiyon
  • 1 tane oldu o da çok kısa sürdü.Bana kızı ayarlayan kız bana asılınca olaylar karıştı.Ömrümde bir sevgilim olacaktı o da olmadi.Ha sana asılan kız ne oldu derseniz.Bilmiyorum,görüşmedim:D 0 denebilir yani.

Teklif ettiğimde oldu.1 tanesi ilkokuldaydı.:DÇocuk aklımla pastel boya ile mektup yazdım.Kız ağlayarak gitmişti :D Sonra sanırsam orta okulda teklif etmiştim ama hatırlamıyorum etmemiş olabilirim yine reddetmişti.

Diğeri ise bu sene oldu.Teklif ettik olmadı yine.Tamam dedim çekildim.Ara sıra kıza bakıyorum gözü bende.Ben de anlamadım,konuşmuyorum da gidip sorayım niye baıyorsun diye Bakma lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamYamPokemon -- 15 Mayıs 2010; 23:04:48 >
  • N/A

1 kere sevdim 100 kere babayı aldım
  • Bi defa gezdik,tozduk,teklif ettim kabul etmedi.Bi defasında da memlekette bi düğünde denk gelmişti,numaramı istedi verdim,bi daha aramadı.Ondan beri de bahtım kapalı ne tıkırtı var,ne sıkırtı var geliyan bakıyan bakıyan geri gidiyan evine
  • 69
  • Şimdi ben kaç yaşındayım? 17.
    Kaç doğumluyum? 1993. Al ordaki 19'u.
    19'dan 17'yi çıkar. 2 yapar. ve bugüne kadar 2 tane sevgilim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieve -- 15 Mayıs 2010; 23:04:07 >
  • 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foseptik Kamil

benim 75 tane sizlerin

Tamam kapatın forumu
  • en az 30 ama inanın ilk sevgilmle 2sene cıktm beni bıraktıktan sonra hep 2-3 günlük ilişkilerim oldu ve hic birini sevmedim onu hala cok seviorm ama o artık imkansız
  • 5.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.