Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu gitarı almayı düşünüyorum nasıl ?

4
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik Enstrümanları >> Bu gitarı almayı düşünüyorum nasıl ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    http://www.do-re.com.tr/sx-se1-sk-3ts-elektro-gitar-seti

Merhaba herkese Epiphone Special 2 gitarım var 3-4 yıldır kullanıyorum iyice perte çıktı gitar bende bunu almayı düşünüyorum bu gitar sizce nasıl sx markası bilindik ve sağlammı ?

|
    |

bana kalırsa biraz bekle para biriktir bütçeni artırmaya bak. çünkü bunu 1 defa alacaksın. piyasada o bütçeye uygun gitarlar seni special II kadar bile götürmez. tavsiyem ya bekle dolar düşsün yada biraz daha para biriktiip canavar gibi bir gitar al.
    |
    |
    ZeawNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    *Asus - K53SV Intel(R) Core(TM) i5-2430M CPU @ 2.40GHz, 8Gb RAM, 640 Gb HDD, GT540m GPU *Logitech - 3D Extreme PRO, Logitech G300 Gaming Mouse, *iPhone 5, Swing Tuneful 5 Bas Gitar, Ibanez Talman TCY-10E Akustik Gitar
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bbiricik

bana kalırsa biraz bekle para biriktir bütçeni artırmaya bak. çünkü bunu 1 defa alacaksın. piyasada o bütçeye uygun gitarlar seni special II kadar bile götürmez. tavsiyem ya bekle dolar düşsün yada biraz daha para biriktiip canavar gibi bir gitar al.

Alıntıları Göster
    @bbiricik acil bir gitara ihtiyacım var benim gitarın manyetikleri analogları öldü bu gitar berbatmı yoksa iyi bir markamı pek bilgim yok soriyim dedim
    |
    |
    |

Atatürkçüler Birliği

LG NEXUS 4 KULLANICISI(YDI)
    XPERIA Z5 KULLANICISI

Steam: F Major
    Captain Teemo on duty.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
son dakika
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,157
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.