Şimdi Ara

Bu gece tüm camilerde dua edilecek (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
5.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sana son kez yazıyorum eğer yörüngesinden hiç sapmıyor deseydim şu mesajı atmazdım

ingiliz matematikci roger penrose'a gore;
    dunya, gunes'in cevresinde donerken oyle bir yorunge cizer ki, her 29 km.de dogru bir cizgiden ancak 2,8 mm. ayrilir.bu sapma, 2,5 mm. olsaydi,yorunge cok genis olurdu ve donardik.sapma, 3,1 mm. olsaydi, kavrulurduk

Ne demek istediğim belli uzatma istersen. Bahsettğim sapma bu şekilde olan yörüngesinden yazıda anlatıldığı gibi daha fazla olan fark..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşibiryerde

Sana son kez yazıyorum eğer yörüngesinden hiç sapmıyor deseydim şu mesajı atmazdım

ingiliz matematikci roger penrose'a gore;
    dunya, gunes'in cevresinde donerken oyle bir yorunge cizer ki, her 29 km.de dogru bir cizgiden ancak 2,8 mm. ayrilir.bu sapma, 2,5 mm. olsaydi,yorunge cok genis olurdu ve donardik.sapma, 3,1 mm. olsaydi, kavrulurduk

Ne demek istediğim belli uzatma istersen. Bahsettğim sapma bu şekilde olan yörüngesinden yazıda anlatıldığı gibi daha fazla olan fark..
    Roger Penrose'a ait kaynağı atın da okuyalım madem. Sizin bilmediğiniz şeyler üzerinden iddialaşarak kendinizi rezil etmekten başka yapacağınız bir şey yok görünen o ki.
  • İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    he tamam sen haklısın hadi uzatmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşibiryerde

he tamam sen haklısın hadi uzatmayalım
    Dur kaçma. Attığın cümlelerin kaynağını aradım buldum. Hiç kimsenin de şaşırmayacağı üzere Adnan Oktar'a ait bir kitapta geçiyor. Kitapta bu cümle için yapılan atıfı da buldum. Güya Bilim ve Teknik dergisinin Temmuz 1983 sayısında geçiyormuş bu sözler. Gittim dergiyi de buldum inceledim. Bunlara yakın en ufak bir şey geçmiyor orada da beklediğim üzere. Yalnız Adnan Oktar terör örgütü bile bu lafları uydururken Roger Penrose'un adını ortaya atmamış. Siz mi uydurdunuz o kısmı da? Yazık oldu adamcağıza.
  • Biri üşenmeyip bana cevap yazabilirmi ? Diyanet işlerinin bütçesi nekadar Sağlık bakanlıgını bütçesi nekadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Biri üşenmeyip bana cevap yazabilirmi ? Diyanet işlerinin bütçesi nekadar Sağlık bakanlıgını bütçesi nekadar
    12 milyar
    58 milyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

12 milyar
    58 milyar

Alıntıları Göster
    Sağolasın gene korktugum kadar yokmuş diyanet palamamış iyi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.