Şimdi Ara

Bu Gece Korku Gecesi Olsun (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
25
Favori
14.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

quote:

Orijinalden alıntı: komanlas

quote:

squidward ın intiharını kaç kişi biliyor?

sonuna kadar okuyup, o videoyu youtube dan bulup izledikten sonra gönül rahatlığı ile gidip uyuyabilecek bir babayiğit tanımıyorum.

ingilizceniz iyiyse okuyun sonuna kadar.

http://inuscreepystuff.blogspot.com/2010/08/squidwards-suicide.html

Anlatsana ilgimi çekti ama birşey bulamadım ve anlamadım da , süngerbob da ki karakter bu ama o resim çok tuhafıma gitti ilginç. İngilizce'mde berbattır.

özet geçmem gerekirse, birisi montaj esnasında bazı imgeler ve sesler yerleştirmiş videoya ama bunu yapan birisi değil, çünkü montajı izleyenler zaten montaj ekibi ve yönetmen, adamlar kendi yapmadıkları birşeyi izlemişler anlayacağın. ilk izlediklerinde fark etmişler, izleyen herkes şoka girmiş,video esnasında gördükleri görüntüler çizgi filmden daha çok gerçeği andırıyormuş(kan vs) ve duyulan sesler bi garipmiş. ama ikinci izlediklerinde düzgün bir şekilde görmüşler. videoda sürekli intihar et diye subliminal mesajlar verilmiş. o bölüm yönetmenin emri ile gösterimden çıkarılmış. ama montajın kendisi internete sızmış.

hatta video da budur:

not: 18 hatta 21 yaşından küçükseniz izlenemizi tavsiye etmem. sesi orta düzey açın. zooken değildir korkmayın. ama etkisinde kalırsanız mesuliyet kabul etmem.

doo it

• Suicide intihar demekmiş,videoda böyle bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KötüKedii

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: komanlas

quote:

squidward ın intiharını kaç kişi biliyor?

sonuna kadar okuyup, o videoyu youtube dan bulup izledikten sonra gönül rahatlığı ile gidip uyuyabilecek bir babayiğit tanımıyorum.

ingilizceniz iyiyse okuyun sonuna kadar.

http://inuscreepystuff.blogspot.com/2010/08/squidwards-suicide.html

Anlatsana ilgimi çekti ama birşey bulamadım ve anlamadım da , süngerbob da ki karakter bu ama o resim çok tuhafıma gitti ilginç. İngilizce'mde berbattır.

özet geçmem gerekirse, birisi montaj esnasında bazı imgeler ve sesler yerleştirmiş videoya ama bunu yapan birisi değil, çünkü montajı izleyenler zaten montaj ekibi ve yönetmen, adamlar kendi yapmadıkları birşeyi izlemişler anlayacağın. ilk izlediklerinde fark etmişler, izleyen herkes şoka girmiş,video esnasında gördükleri görüntüler çizgi filmden daha çok gerçeği andırıyormuş(kan vs) ve duyulan sesler bi garipmiş. ama ikinci izlediklerinde düzgün bir şekilde görmüşler. videoda sürekli intihar et diye subliminal mesajlar verilmiş. o bölüm yönetmenin emri ile gösterimden çıkarılmış. ama montajın kendisi internete sızmış.

hatta video da budur:

not: 18 hatta 21 yaşından küçükseniz izlenemizi tavsiye etmem. sesi orta düzey açın. zooken değildir korkmayın. ama etkisinde kalırsanız mesuliyet kabul etmem.

doo it

Korktum yahu

• Gün boyu videoyu düşündüm lan :D
  • Yok mu gecenin köründe tek başına ışıkları kapatıp sesi açıp bu videoyu izleyecek bir yiğit ?
  • 3.40 da videoyu başlattım squidword bana bakıyodu sabit olarak üstteki resimdeki gibi. sadece gözlere bişeyler oluyordu. dayanamadım kapattım yemedi kısaca
  • Ya videoyu, bilinçaltı mesajı geçinde nasıl bir manyak 3-5 yaş arası çocukların izlediği bir çizgi filme bunu koymak ister? Ayriyetten bunu nasıl yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wooksup

Ya videoyu, bilinçaltı mesajı geçinde nasıl bir manyak 3-5 yaş arası çocukların izlediği bir çizgi filme bunu koymak ister? Ayriyetten bunu nasıl yapıyor?

Süngerbob izleyince bazı bölümlerde içim kararıyordu sebepsiz yere çok değişik bir havası var.
    Video büyük ihtimalle fake yalnız üstünde düşününce bu kanıya vardım.
  • rizörvıd
  • Yeni birşey öğrendim. O karedeki resimdeki bir çocuk cesediymiş. Maksimum 6 yaşında kafası vücudundan ayrılmış, kan içinde ve iç çamaşırına kadar çıplak. Diyor bu videoda. Gerçekten ürkütücü.

http://www.youtube.com/watch?v=HFc5MXOuBSg
  • Gece gelmeye başladı o yüzden bu konu yukarı.
  • mesajım şurada korksun
  • Up.

Edit:3:40'a kadar ilerletmeden izledim.Sonra kapadım garip oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCrunch -- 14 Nisan 2012; 23:50:19 >

• buda ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wooksup

Yeni birşey öğrendim. O karedeki resimdeki bir çocuk cesediymiş. Maksimum 6 yaşında kafası vücudundan ayrılmış, kan içinde ve iç çamaşırına kadar çıplak. Diyor bu videoda. Gerçekten ürkütücü.

http://www.youtube.com/watch?v=HFc5MXOuBSg

Peki videoda gösteriyor mu kafasız çocuğu ?
  • Dağılın kardeşimle biz geldik.

Bu Gece Korku Gecesi Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TragedyDH

Bu Gece Korku Gecesi Olsun

Sadece "Ferdi'nin Kabusu" diye okuduğum için güldüm.
  • ben 1.5 dk dayanabildim
  • 12 yi geçtik yukarı hadi.
  • Beyler intihar eden yazsın bizi kurtarsın bari
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.