Şimdi Ara

bu gece ban yiyen yiyene :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kankilerim gece oynarken CYPHER da o kadar çook ikiş ban landı kivala neredeyse sayamadım desem yeridir yanlarında da ban lanma sebpleri yazıodu.çoğu macro ve kosp ve tabiki skill bug çook şaşırdım bunu görünce gerçekten dehşet bişi çoğunu biliyorum çook yüksek lvl lar yazık oldu onlaara bidee diyorlardı ki macro GM hizmeti o yüzden kimse ban yemez :) neredee hani onu diyenler bi adım öne çıksın ehehe zuhaha böle olurla işte oyun adam olcak kngiht dan kopanlar ne bu ya herkez macro herkez dupe ci herkez skill bug cu diyip oyunu bırakanlar geri gelin geri gelin Server larda binlerce kişilik yer açıldıİlk defa bu kadar mutluyum bu oyunda galiba :)

• macro doru k2netwok undu ama bizim türkler gm e gidio kops plz oto ates plz oto toplama plz gibi şeyler söliince artıq k2network un deil ama biraz araştrırsan hala gm lerle alakası olduunu anlarsın
  • Hımm evt haklısın GM ler bu işten çook para kazandı o yüzden açmışlardır ama o kullananları BAN ladılar hep..Ama öyle ki herkez hvalardaydı yok bunu GM açtı bize bişey olmaz felan diyeee ARTIK ÖLE DEĞİL BU MACRO CULARA İÇTEN İÇE KÜFÜR EDENLERÜN ZAFERİDİR...
  • inşallah o skill bugcıların hepsi banlanır xigenonda skill bugcılardan düzgün oyun oynanmıyo ya her yerde onlar her yerde lvl 40 adam gelmiş kafa tutuyo bana gel dedim arenaya gidelim yanında hafifçe bir ossurmamla beraber öldü gene mesaj attı küfürle beraber gel bi daha falan gittim bu sefer daha hafif bir ossuruk tarzı denedim gene öldü bi daha dedi bu seferde aldım sopamı elime (zaten elimdeydi ayıptır sölemesi lycaon +7 ) sopamla giriştim gene öldü adam küfür etti bende dedim gördün hakkıyla oynayan ve senin gibi hile yapanın farkını dedim sonra bayağı bir sövüp gitti bende güldüm
  • eheheh ama biyerde kendi paralarıyla olıorlar ban ları çounun açılcaq zaten
  • Evt açılırsa çook büyük ayıp açılmaması lazım bende skill bug yazmıştım geir sildim ama sırf yazdığım için ban lıyacaklarsa razıyım yeer ki geri açmasınlar
  • ya bence cyper 'ı silmeleri lazım serverdaki itemleri gördüm ağzım açık kaldı +9 raptorlar +7 dark wayne 'ler +10 hanguk lar felan 1 - 2 tane bile diil bir sürü yazık bukadarda olmaz banlansınlar tabikide
  • ya bıraqın bu server hiç bi şe yapamaz o saydıın itemlerin çou düpe deil çünkü upg edince düpe olmuo new item olarak geçio ve real item oluo düe lii kalkıo bizim ark beramusda ms +9 kullanıo nerdeyse 4-5 ay oldu

mesela aresde anvil +8 den sonra upg etmio etse bile direk düpe die geçio we silinio bu serverda düpe de yaparlar macro da skill bug da
  • ya bu banların hepsi göz boyama niye alttan yazı ile geçip herkese gösteriyolar ,görsünde kimse yapmasın diye ama kimin umrunda bunlar hile yapanların sadece %20 geri kalanı hala çatır çatır hile ile oynuyo abyss makrocu dolu,pirestler proğram kullanıyo hani banlanacaktı bunlar. Adama yapma bak lvl inde yüksek banlanırsın diyorum bana gm den aldım kim beni banlıyo diyo yazık bu banlar sadece göz boyama yani.

• Dün Dupe Yapmayı Öğrendim Ama Öle Oyundan Çıkıp Girince Item Kaybolmuo.Hatta Upgrade Edince Dupe Bile Sayılmıyo...Bunu X server ın da ki bi arkadaşımdan öğrendim.Ve o dediki Biz Kendimizi Bildik Bileli Yapıyoruz bunu:) Galiba Artık Bizde Kendimizi Bilmeliyiz.Ama Hala Sabır plzz Diyorum Valla...
  • bizde biliourz dupeyi ama bilide saatleri merchanttlarda geçirenlerdeniz nasıl zevk alıolar anlamıyorum
  • Kanka Hedef CZ ye girip Human kesmek Benim için ama ben oyunun başından beri daha çook az yapabildim bunu ve bende bi yerden sonra sinir bozucu bir hal alıo hem saatlerce oynuom hemde cz ye girip kimseyi kesemiom....O yüzden yaparım BELKİ YAPARSAM YADA BECEREBİLİRSEM:.
  • ya bence bunlar göstermelik ban lr ben bermusta adım bası kospcu göörüom ve hepsimakrıya bırakmıs gitmis bi kacgün sonra sawas cıktı yaklasık 10-20 kişiyi banladılar bu bence hiç bi anlam ifade etmio
  • Ya Kosp Macro ÇOOOK VAR Hemde Acaip çok ama tmm o kişileri Ban lamasınlar ama en azından bu kosp u felan kaldırsınlar da bizde zevk alak oyundan.En çömezinde Shadow Hunter açık macrosu var 5 li okun 5 ide direk size ggelio en az 220 vuruo 5 tane 220 de iyi koyuyo.Yani Ban Olmasa bile kaldırsınlar bu tür şeyleri...
  • diezde 3 günde 2500 kişi banlandı...

Bu arada diezde online olan adminin nicki jessica_wabbit msn : jessicawabbit_ko@hotmail.com
  • SALLAYAN SALLAYANA BANLANAN BİR KİŞİ İSE BANLANMAYAN 30 KİŞİ.İYİCE ABARTTINIZ.MİLLETİ KORKUTMAYIN.
  • Kardeşş Ne Abartması Ben Kendi Gözlerimle Gördüm O kadar kiişiyi ban ladı ve sonra iyi gecler gerkeze dedi ondan sonra bu kişileri bulduğuna yardımcı olduğu için cheater diye birine teşekkür etti bunu ###NOTİCE### Şeklibde yaptı Yani Hala Korkutmayın Miileti Diyosan.......Zaten Yapmayanlar korkmuo da yapmayan çok az kişi olduğu için bişi diemicemmm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.