Şimdi Ara

Bu Fiyata Bu Özellikler Msı Ucuz Degil mi Alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.incehesap.com/msi-gf62-7re-2800xtr-notebook-fiyati-38724/

Neden bu kadar ucuz anlamadım acıkcası üründe bir sıkıntı felan mı Var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de takibimde almaya çalışıyorum. İncehesap öyle dandik bir site de değil. Yukko'da da aynı fiyat var. İncehesap'ın indirimi yarın son. Kaçırmadan alsak iyi olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Benim de takibimde almaya çalışıyorum. İncehesap öyle dandik bir site de değil. Yukko'da da aynı fiyat var. İncehesap'ın indirimi yarın son. Kaçırmadan alsak iyi olacak gibi.
    Hocam ben erken 3 gün sonra alabilirim ama baya ucuz o fiyata kıllandım biraz ama donanım haberin sitesiymiş

• Bi hinlik olduğunu düşünmüyorum hepsiburadada falan 1000 lira üstü. Güzel indirim var sadece bu gibi. İncede yarın bitiyor umarım yukko'da bitmez 3 gün içerisinde. Bu fiyata bu bilgisayarı kacirmanizi istemem. Yukko'dan hiç alışveriş yapmadım nasıl bir sitedir bilmem.

Ebrarda da aynı fiyat.

https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gf62-7re-2800xtr-i7-7700hq-8gb-1tb-4gb-gtx1050ti-156-freedos-pmu359443

Bugün bitiyor ama. Yorumları güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CartmanBra -- 29 Temmuz 2018; 18:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Bi hinlik olduğunu düşünmüyorum hepsiburadada falan 1000 lira üstü. Güzel indirim var sadece bu gibi. İncede yarın bitiyor umarım yukko'da bitmez 3 gün içerisinde. Bu fiyata bu bilgisayarı kacirmanizi istemem. Yukko'dan hiç alışveriş yapmadım nasıl bir sitedir bilmem.

Ebrarda da aynı fiyat.

https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gf62-7re-2800xtr-i7-7700hq-8gb-1tb-4gb-gtx1050ti-156-freedos-pmu359443

Bugün bitiyor ama. Yorumları güzel.
    Malesef hocam ancak parayı 3 güne anca denkleşir eb erken keşke biraz daha sürseydi :/

• Az önce ebrardan sipariş verdim havale yöntemiyle daha parayı göndermedim yarın göndermeyi düşünüyorum, havale ile isterseniz belki 3 gün bekletebilirsiniz fiyatı.

Bu arada ürünle ilgili bir problem varsa bana da haber verirseniz sevinirim ödemeyi göndermeden
  • Bende incehesap'tan sipariş verdim bugün. Site güvenilir gözüküyor hayırlısı bakalım.

• Ben de yukko üzerinden aldım dün. Gelince bi inceleme yaparım..

• Bitmezse bende 31 inden sonra vermeyi düşünüyorum yukko ve Ebrar bilgisayar güvenilir mi acaba bilemedim hocam birde nasıl bekletiyoruz havale ile?

• Havale ile siparişi onayladım, bana sipariş kodu verdi, şu an sipariş durumunda ödeme bekleniyor yazıyor, ne kadar beklediğini bilmiyorum belki 3 gün böyle bekler diye söyledim. @MG33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh My Dayum -- 30 Temmuz 2018; 0:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MG33

Bitmezse bende 31 inden sonra vermeyi düşünüyorum yukko ve Ebrar bilgisayar güvenilir mi acaba bilemedim hocam birde nasıl bekletiyoruz havale ile?
    Bekletme derken hocam? Yukko msi'ın resmi sitesinde önerilen sitelerde var. Alışveriş yapanlar da var. Bir de yukko'da peşin fiyatına taksit imkanı da vardı. O yüzden oradan aldım. İlk üyeye 75 lira ve 50 lira da world puan gelirse 4830 liraya falan denk gelmiş olacak. En avantajlı yukko.

• Fiyatı cok uygun geldi bir yanlıslık olmasın ??

• Bu arada arkadasım ebrar bilgisayarın gittigidiyor sayfasından iki pc sipariş ettim.ben de bir sıkıntı cıkmadı

• İncehesap ve yukko'da indirim kalktı.

Ebrarda da bugün içinde kalkarsa çok üzülürüm bugün alacaktım ne güzel

• yukko ve incehesapta fiyatları güncellemişler.ben ebrar dan satın aldım.bakalım hayırlısı
  • Saat 6ya kadar falan dursun fiyat sonra geri çekebilirler

• Ebrar da birazdan kaldıracak indirimi. Ben de kaçırdım

Monster 13.4.2yi alicam. Keşke Legion daha ucuz olsaydı.

• Vay be alamadık neyse hayırlısı buymuş bakalım

• Hocam mesaja cevap veremiyorum forum hata veriyor. Ben indirime yetiştim. Ebrar düzeltme işini biraz geç yaptı. Ben de hemen acele ettim.

Bilgisayarlarin farkı 4.2 de rami daha performanslı ve mekanik klavyesi var. Başka bir fark yok.

Hala devam ediyor fiyat. Duzeltmemisler daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CartmanBra -- 30 Temmuz 2018; 16:22:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.