Şimdi Ara

Bu Fark Neyden Kaynaklanıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar, şimdiye kadar hiç psn den alışveriş yapmadım oyunları hep kutulu almayı tercih ettim. Biraz Psn'e bakayım dedim fiyatlar ne alemde diye ama bunun gibi kutulu-psn arasında uçuk kaçık fiyat farkları gördüm. Önce psn dekini ön sürüm veya demo tarzı bir şey sandım ama hayır. Ben mi yanılıyorum ya da bu işin aslı nedir ne değildir normal mi bu farklar? Yardımcı olursanız sevinirim

• Kutulu oyunlar her zaman daha pahalı olur. PSN de çok daha uygun fiyatlıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun aynı oyun, kutulu alırsanız satabiliyosunuz. Eger digital olarak psnden aldiginiz oyunu satmak isterseniz de hesap ile birlikte satmanız gerekiyo durum bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam psn den aldığım herhangi bir oyunu oynayabilmek için plus olma zorunluluğu yok değil mi? Online kısmı için demiyorum ona tabi ki gerekir
  • Ekskalibur1 kullanıcısına yanıt
    Ücretini ödediğiniz oyunları oynayabilirsiniz, sadece ücretsiz verilen oyunları oynayamazsınız bir de online giremezsiniz oyunlara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tmm, teşekkürler.Bir sorum daha olacaktı PSN Download hızı neden düşük biliyor musunuz?Ya da benim internetim ile mi ilgili acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekskalibur1

Tmm, teşekkürler.Bir sorum daha olacaktı PSN Download hızı neden düşük biliyor musunuz?Ya da benim internetim ile mi ilgili acaba
    senin internetinle alakalı. Ben çok hızlı indiriyorum kablosuz
  • İndirim bekle çok daha ucuza alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuluda herkez kafasına göre fiyat belirliyebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.