Şimdi Ara

Bu değerler normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • System sıcaklığı fazla yüksek gibi geliyor, çözüm olarak ne önerirsiniz?
     Bu değerler normal mi?

• AUX'un 125 derece olması normal mi? ÇÜŞ, NASIL BECERDİN, BENİMKİ BİDE LAPTOP AMA BEN ANCA 94 DERECE YAPTIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhanarda93

AUX'un 125 derece olması normal mi? ÇÜŞ, NASIL BECERDİN, BENİMKİ BİDE LAPTOP AMA BEN ANCA 94 DERECE YAPTIM.

Auxta sensör yok kafadan değer yazıyor ona, yanlış yani o bilgi. Önemli olan ve sorduğum core lar gpu cpu ve system
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

quote:

Orijinalden alıntı: emirhanarda93

AUX'un 125 derece olması normal mi? ÇÜŞ, NASIL BECERDİN, BENİMKİ BİDE LAPTOP AMA BEN ANCA 94 DERECE YAPTIM.

Auxta sensör yok kafadan değer yazıyor ona, yanlış yani o bilgi. Önemli olan ve sorduğum core lar gpu cpu ve system

benim pc'de aux yazmıyorda :D o yüzden bilmiyorum bende aux görünmüyor benimki laptop ya :D
  • aux çok sıcak cpu laptop ise normal denebilir. speed fandan fan hızını artırmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTIMATE_MS

aux çok sıcak cpu laptop ise normal denebilir. speed fandan fan hızını artırmayı dene

Maalesef masaüstü, aux değeri yanlış diye belirtmişim, cpu ve system için fikirler daha önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aux yanlışsa diğer sistem sıcaklıkları (cpu vs.) iyi
  • Cpu sıcaklığı biraz daha iyi olabilir. işlemcinin termal macununu yenilemende fayda var he bir de arkadaşın dediği fan hızı artırma işlemini yap. ama yaparken abartmayalım ki donanımsal sorun çıkartmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.