Şimdi Ara

Bu Cihaz Sıfırlandı Sorunu ve Çözümü - Bypass Google Account (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
2
Favori
81.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    merhaba amcamın telefonuna direk format attım ve mail soruyor mailide bilmediği için kıramadım her seyi denedim telefon samsung a5 2016 root atarak kırma imkanı var mı varsa nasıl kırarız
  • bsdrakula B kullanıcısına yanıt
    erhan0052 E kullanıcısına yanıt
    Roota gerek yok. Erhan0052 nin yöntemini denedin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agesblue A kullanıcısına yanıt
    Denedim öyle bir şey çıkmıyor kes kopyala yapıştır sadece bir çok taktik denedim 112 arayarak PC ye bağlayarak arama flahbellek takarak denedim ve orjinal 2.5 GB stockrom indirdim Onuda kurdum dowlander kısmından yine aynı account olayı çıkıyor içinde birkaç açık aradım URL tıkladığında güvenlik ten dolayı açmıyor diyor

• Root atmayı bilen yok galiba

• Konu eski olabilir ama benim gibi Google'dan buraya gelenler için: Arkadaşlar temmuz 2020 itibarı ile yeni metot ile daha kolayca yapın:https://www.youtube.com/watch?v=m58wy3hsOG0
  • Konu güncellendi. 2020 yeni yöntemler geldikçe konuyu güncelliyoruz.
  • merhabalar bu sorunla saatlerce boğuştum. belki konu eski olabilir ama ben gogle da arayan arkadaşlara faydası olur diye düşündüm. şu videoda hemen yaptım. sorunum çözdüm.

• benim huawei p9lite 2017 telefonumda gmail sorununu yaşıyorum ve hiç bir şekilde açamıyorum her türlü video izledim başka ne yapılabilir

• Herkese selamlar. Chuwi Hi10 plus tabletimde aynı durumla karşılaştım. Birçok yerden araştırım ama ağ ekleme menüsünde rastgele yazılan yazıya basılı tutup hepsini seçtikten sonra yardım menüsü gelmiyor. Zira Talkback dedikleri sistem de açılmıyor. Google menüsünde bir şekilde girmem gerekiyor fakat giremiyorum. Yardım edebilecek varsa çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.