Şimdi Ara

BU BÖCEK NEDİR NASIL KURTULUNUR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
110.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gördüğün muhtemelen tesbih böceği. Nem olan her evde oluyor. biz 1 ay önce evi komple ilaçlattık. 1 aydır tertemiz yaşıyorduk. Geçen gece bir tanesi yine ortalıkta gezinmeye başladı.

Komple binayı ilaçlatın. ayrıca evi de ilaçlatın. 15 gün sıvı temizlik yapmayın. Neredeyse sıfıra düşüyor. 1 aydır 1 tane gördük onu da büyük zevkle ben öldürdüm. o günden beri başka da görmedim.
  • banyoda yumurta kır bidaha gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

kurtulamazsin muhtemelen,

al bi raid gordugun yerde sik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan911

arkadaşlar evin banyosunda yada kapı önünde ara sıra meydana çıkan bir böcek var.böcekte denmez.kurt gibi bi şey kuyruğuna doğru incelen grimsi bir yapısı var.uzun antenleri oluyo .büyükte değil çok hızlı ama.yavruları falanda oluyo.ismi ne cinsi ne bilmiyorum.pis iğrenç bi şey işte.
    öncelikle bu böcek yada her neyse tarif edebildiysem ismi nedir merak ediyorum.ve bundan nasıl kurtulurum ne ilacı almak lazım.

konuyu hortlattım ama son 1-2 gündür bu böceklerden görüyorum. yayılmadan önlem almak istedim. evi daha sık havalandırıyorum artık. tavsiyelere açığım. deltamethrin denen ilaç işe yaradı mı mesela? teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

kurtulamazsin muhtemelen,

al bi raid gordugun yerde sik

• nem su kalacak yerleri kapatmak gerekiyor. banyo yada tuvalette fayanslar arası çatlak yada terlikler altında su tutuyorsa kova gibi altında su tutan bir şeyler olursa onların yaşamaları için uygun ortam sağlanmış olur.
    Aynı doğada bir taşı kaldırınca altından birçok canlının çıkması gibi.
  • EM ONLARI

• yokmu bi kurtulma yolu bulan?
  • al bi raid gördüğün yerde hortlat
  • hocam kim kazandı sen mi böcekler mi?

• Silverfish, çoğu evde tek tük olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.