Şimdi Ara

Bu bmw hakkinda goruslerinizi alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibinden ORJİNAL KAZASIZ ve DEĞİŞENSİZ 520İA GARAJ ARABASI
    İlan No: 408332037
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-orjinal-kazasiz-ve-degisensiz-520ia-garaj-arabasi-408332037/detay

Ne dusunursunuz alinir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne bileyim hocam içi beni yakıyo dışı eli derler ya o misal.. fotolardan çok diri duruyor ama yaşı nedeniyle mekaniğinde ne gibi sorunlar vs vardır bilinmez..
    illa bu arabada takıldıysanız size önerim öncelikle bir bmw ustası bulmanız ve de aracı almadan kesinlikle ustaya göstermenizdir.
  • Heyecana gerek yok be hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabanın yaklaşık 30 yaşında olduğunu unutma.

• Arkadaslar limitim 25 bin tl otomatik bir tane arac bulamadim :( kafayi yicem

• o kadran fotoğrafından sonra almazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

o kadran fotoğrafından sonra almazdım

ne alaka?

sen arabanla hiç mi hız yapmıyorsun

• Bakim maliyeti aracin yasi vs risk ama arac cok temiz duruyor.Fiyatta cok uygun insan kararsiz kaliyor gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Arkadaslar limitim 25 bin tl otomatik bir tane arac bulamadim :( kafayi yicem

o paralara otomatik bakma yoksa bir tane daha aynı arabadan cebinden para çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Arkadaslar limitim 25 bin tl otomatik bir tane arac bulamadim :( kafayi yicem

eski nesil otomatikler fazla yakar hemde arızalandın mı ayvayı yersin manuel bak manuelin keyfi hem her daim farklıdır :D
  • e90 lar bile bana pimi çekili bomba gibi gelirken, bu işe hiç girmezdim sanırım.
  • Ayni aracin M50 motorlu benzinli ve makyajli modeline sahibim.

Araca gelirsek.Satıcı arkadaş garaj arabasi demis ama orjinal bi aracin bence ic dosemesi ve kapi dosemelerinin degismemesi lazim. Bu aracin ic ve kapi dosemesi degismis. En buyuk sıkıntisi otomatik ve m20 motora sahip olmasi. Hem cok yakar hemde gitmez. Otomatik aracin masrafiyla gercekten ugrasilmaz. Arkadasin verdigi tuketim degerlerleri su anki LPG fiyatiyla imkansız.

Size tavsiyem 94 95 model m50 motorlu ve manuelini araştirmaniz.
    Ve son olarak ben bu aractaki konfor ve surus dinamiğini 2015 model araçlarda alamiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Safe Zone -- 17 Mart 2017; 2:49:51 >
  • Bu araç manuel olsaydı kesinlikle iyi bir ustaya gösterilip alınırdı

• Hocam aslında araç oldukça iyi duruyor, döşemelerdeki kılıflar sökülse mis gibi retro havasında bir E34. Bu tarz araçlar ne kadar temiz olsa da sorun çıkarma riski hep çok fazla, maliyetlerde ucuz olmaz. Dayım bu hevesle kendine temiz bir E200 bulmuştu ustası bile şaşırdı bu kadar temizini bulduğu için zamanla sorunlarından, masrafından bıkıp sattı.
  • Japon markaların otomatik ve tüp uyumlu araçlarını öneririm. Bu bütçede maceraya gerek yok.

-Civic

-Corolla

...

• Ah otomatik olmasaydı... şu haliyle insanın ocağına incir ağacı dikme potansiyeline sahip...

güneş yanığı varmış.. açık garaj arabası demekki..

kardeşim bunlar artık retro olmuş araçlar, alan adam nadir ve titiz kullanırsa keyif verir ... günlük kullanımı çok zor. Mercedes al bence aynı mdellerde en azından otomatiğinde sorun yaşama ihtimalin düşer.

bi de hız yaptığı fotoğrafta direksiyonun pozisyonuna bak ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanKkner -- 17 Mart 2017; 7:53:39 >
  • quote:

Arabada sigara içildiğini görsen anlarım, veya alkol. Ya da yanladığını görsem onu da anlarım ama normal işlevini yapan bi otomobili neden almayasın. Sen hiç yüksek hızlarda çıkmadın mı

• 2. araba olur hafta sonları alırım bir turlar sonra sanayide çayımı içerim dersen al ama onun dışında bua ra artık günlük kullanıma gelmez mutsuz eder bwm de olsa ferraride olsa 27 yaşında arabadan hayır gelmez hayır fiyatıda uygun deilki.
  • alacak bişey bulamadım sapıttım artık :(

agır hasar kayıtlılara faln bakıorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

ne alaka?

sen arabanla hiç mi hız yapmıyorsun

27 yaşında araba ile yapmıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.