Şimdi Ara

Bu bir başarı mı sizce? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
5.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardesim yolun acik olsun.Herkes yapamaz.Ayrica dusunceye bak.Tm olunca basari olmuyo mu?Bossun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rebel522 R kullanıcısına yanıt
    Sayısal kadar büyük bir başarı olmuyor.Matematiği iyi olan ve sağlam çalışan biri için TM'den derece yapmak çok kolay.
  • manifaturacı1121 M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Beklemedeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam kardesim sen boyle devam

• Hocam TM'den yapmak bir tik daha kolay olabilir ondan sorduğunu düşünüyorum TM için başarı değil anlaminda dememistir.

• Ben endustri meslekten 150k yaptim , derece yapmisim gibi tepki gordum okul ve cevreden , size helal olsun

• Hocam geçen sene 130k yapıp seminere gitmiştim bende.Bizim liseden 4 yıllık kazananlar bir elin parmağı.Ama iste okul ozelinde değil de genel olarak sordum soruyu cevaplar onure etti beni.Hedef biraz daha yüksekti sonuç sasirtinca rasyonel degerlendiremedim
    kendimi suan mutluyum ama elimden gelen buymuş.

• Sormanız ayıp be hocam bu tabiki de başarı. Umarım aynı başarıyı üniversitede de gösterirsiniz.

• Hocam iyi anadolu liselerinden mezun olup ilk senesinde 50-60-70lerde dolaşan o kadar insan varken sizinki tabii ki büyük başarı. Hem de sayısalda çok çok büyük başarı.

• Hiç AYT dersi görmeyip de AYT 77+ deneme yapmak başarı değilde de? Sözde sosyal bilimler lisesindeyim,hiç denemeye girmedim ama 77 üstü ayt netiyle bir denemeyi tamamlayacağımı zannetmem.

• Hocam deneme performansını sinava yansitabilseydim zaten bu konuyu açmazdan denemelerde sene basi beklentimin de çok uzerindeydim mesela son ozdebirde 1.5kdaydim sinava da çok yakın bir sinavdi genel kanı öyleydi en azından.Çıtayı nirvanaya çıkarınca belkide bu sonuç tatmin etmedi yoksa haklisiniz ayt görmemiş biri olarak hayal edilmeyecek bir noktaydı belkide sene başında.

• Bogazicili olduk biz de sagolun hocam :)

• InşAllah hocam ben çok sosyal bir öğrenciydim genel olarak ders çalışmak olum gibiydi başlarda.Hiçbir zaman o en öne oturup dersi dinleyen tiplerden olmadim hep en arkada dersi kaynatan tiplerden oldum pişman değilim yine olsa öyle olurum :)) Ama bunun ve meslek liseli olmanın bedelini çok ağır bir çalışmayla ödedim diyebilirim.Universitede de aynı tempoya yakın dozda gitmeyi planliyorum en azından ıngilizce kısmı için çünkü ingilizcem kötü baya

• Başarıdır hocam

Hangi bölüm hocam

• Kimya hocam

• Sağolun hocam

Çok iyi bölüm hocam hemde boğaziçinde :) tebrik ederim

• Sağolun hocam inşAllah yararlı isler yapabiliriz universitede :)

Nasıl çalıştın kardeşim? Ben sınava ilk kez gireceğim.Hiç denemeye de girmedim.Çıkmış 2019 sorularına bakıyorum,çözemiyorum.Benim durumumda olup da 32.75 net yapan var matematikten.Sorular hiç okul yazılı sorularına benzemiyor.Zor kardeşim,aklimda derece var ama çok zor gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.