Şimdi Ara

Bu bir başarı mı sizce?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
5.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meslek lisesi çıkışlıyım.11-12. Sınıfta mesleki dersler gördüm hiçbir şekilde AYT dersleri görmedim.12.Sınıfta stajyerdim
    eve gelince yorgunluktan ders çalışamıyordum.Temelim zayıftı hatta çalışmaya Antremanlarla Matematikten başladım.1 Yıl mezuna kaldım mezun sene hedefim hamda ilk 20kydı.Sene içersinde çevremdeki kişiler ve deneme netlerim beni ilk 10k hedefine itti.TYT 112lik AYT +77lik sınavlarımı hatırlıyorum.Tabii dersane özel ders gibi şanslarımda olmadı herşeyi kendim öğrenmek zorundaydım.Sonuç olarak sınav anında patlayanlardan oldum TYT ham 24k AYT Sayısal ham 27k geldi.Hedeflerim ham puan içindi zaten obpmi bu saatten sonra degistiremezdim oda 5k geri attı.Sizce bu bir başarı mıdır?Yani 27k belki başarı olarak görülmeyebilir ama mevcut şartları göz önünde bulundurursanız fikriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manifaturacı1121 -- 4 Ağustos 2019; 19:55:19 >

• Sayısal isen güzel bir başarı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kesinlikle başarı. Meslek liseli olup bu sıralamayı yapmak çok fazla azim ve sıkı çalışma ister sıfırdan bu sıralamayı yapmanız benim gözümde fen Lisesi'nin 3k yapmasından çok daha büyük

• Sağolun hocam sayisalim bu arada.Bilmiyorum da hocam ilk 3k yapan adamdan fazla mesai yaptığımı düşünüyorum Beklentileri yukseltince sonuç gelince hayal kırıklığı oldu biraz 2 sene once hayal edemezdim yoksa.

• Sayısal hocam sagolun

• Meslek lisesinden çıkıp böyle sıralamalara ulaşan çok çok az. Bence çok büyük başarı helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LawLove kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.
  • Tabii ki de başarı hocam.

• YKSBİRİNCISIOLACAKADAM Y kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.
  • Senin gibi bir suru meslek liseli arkadasım 100klarda bazıları 2.kez mezuna kalarak bu sonucu aldı ve cogu dershaneye gitti.Tek başına yaptığın 32k harika bir basarı.Bu arada ben de 27k ham yaptım ama 89.1 obp bile beni 500 kisi geriye attı.

• Büyük başarı bence tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle tebrik ediyorum hocam. Tercih yaptınız mı yoksa 1 sene daha bekleyecek misiniz?

• Nachuoul N kullanıcısına yanıt
    Hocam ham sıralamayı yazmışız işte niye obpliyi hesaplıyorsunuz :)) Hocam obpm 76idi iyi bir öğrenci değildim lisede sınava son gün çalışan tiplerden olduğum için üniye hazırlanmak çok zor oldu benim için.Bazı derslerden memnunum aslında Tyt mat ilk netim 4netti hocam 35doğru 2 yanlış geldi bu sene mesela acayip yerlerden çektim açıkçası.Ama sene içindeki durumum ve sonuç biraz farklı oldu.Burda da çok kez konu açmışımdır iyi netlerimle ama bunada şükür hocam.Sizin içinde hayırlı olsun hocam.Bazen adaletsizlik üzüyor hocam.Garsonluk yapıyorum şuan bir müşterimiz 10k verip oğlunu dershaneye yollamıştı özel ders vb imkan sağlamış zaten özel çıkışlı çocuk ama sonucu epey kötüydü.O şartlar bende olsa neler yapardım diyorum bazen ama o şartlarda olsaydım da ne kadar bilincli olurdum bilmiyorum (:
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 29 Mart 2021; 0:57:42 >
  • İnsanlar fen lisesinde herkesin iyi yaptığını sanıyor ama açıkçası insanlar sadece iyiyi görüyor mesela bizim okul için(yanlış hatırlamıyorsam %1 civarında alıyordu hatam olabilir), 2 senedir 50 kişi ilk 10k yapıyor 50-60 kişi ise mezuna kalıyor. Yaptığın bence bir başarıdır, tanıdığım bir çok kişiden iyi yapmışsın fen liseli olmalarına rağmen. Bence bu azimle devam edersen çoğu insandan daha iyi şeyler başarabilirsin.
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Hocam aileyi ilk seneye zor ikna etmiştik zaten benim elimde değildi yani birde benim elimde olsaydıda kalmazdım heralde mental olarak yoruldum bir daha bu çalışmayı yapabileceğimi sanmıyorum. Üstte de yazdığım gibi belki 3klık adamın yaptığı çalışmayı yapmışımdır bu sene açığım çoktu çünkü.Oruçlu 12 saat çalıştığım günler hasta çalıştığım günler vesayri çok oldu.Herşeyin üniversite olmadığını üni içindeki durumun istikrarın da önemli olduğunu düşünüyorum.Mücadelemizi üniversitede vereceğiz yani artık...
  • Renholm R kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam dediğim gibi gerek sınav anı gerekse 2018den kötü gelmesi hayal kırıklığı oldu ama azmimizi diri tutabiliriz inşallah
  • Sağolun hocam haklısınız keşke ya kaldırsalar şu meslek liselerini ya da yeniden düzenleseler.Meslek lisesi mezunlarının çoğu umduğunu bulamıyor.
  • Başarıdır hocam. Hem staj yorgunluğun olacak hem çalışacaksın. Kolay değil. Arkadaşlarım vardı bizzat. Stajda çok eziliyorlardı. Tebrik ederim yürekten.
  • hocam müthiş başarı ben de meslek mezunuyum ilk senemdi bu sene 146k yaptım sayısalda hiçbir şekilde ayt görmedim ben de okuldan müdür aradı tebrik etti okula çağırdı o derece seninki müthiş başarı, bizim okulda teknik olan bi arkadaş da 6 bin yaptı sayısalda
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.