Şimdi Ara

Bu ay elektrik faturası fazla gelen var mı? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
7
Favori
9.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durum karşısında yapabileceğimiz herhangi bir şey yok mu?70 80 gelen fatura 183 geldi nedir bu rezillik ya.Faturanın ilk okuma 18 kasım tebliğ tarihi 22 ocak yazıyor 3 aylık faturayı mı geçirmiş oluyorlar bana
  • Mersindeyiz 2 aylık 500 TL ödedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeHaveDrogba -- 22 Ocak 2015; 17:19:42 >
  • Evde çalışan 2 tv, 1 çamaşır, 1 bulaşık + buzdolabı var 190 lira nedir be.
    35 günlük.
  • 100 tl gelen evin faturası 210 tl gelmiş.yetti be sizin istikrarınız !
  • Bence dava açın sadece zamanınız kaybolur davayi hertürlü kazanirsiniz.
    Fazladan gelen kayip kaçak bedeli iade edilir.
  • Neden olduğunu söyleyince şok olacaksınız. Bu yıl elektriğe zam geldi. Bu yüzden aralık ayında harcadığınız elektrik ocak ayında zamlı tarife üzerinden hesaplandı. Yani devlet genel olarak hepimize kazık attı diye biliyorum. Ekşi sözlükte herkes bundan muzdaripti.
  • 60-70 tl gelen faturamız bu ay 109 lira geldi. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Adana da oturuyorym 5 haftalık geldi faturalarınızı kontrol edin

Adama gelen fatura 100 şuan 150-200 diyor. 1 Hafta geç yazdılar diye %50 fark mı olur ?
  • Banada önceki aya göre 40 tl kadar fazla geldi.kombiye yormuştum bu fazlalığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50 fazla geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuhh bende baktım 50-60 fatura 105 gelmiş
    malum ırktan dolayı mı zamdan dolayı mı?

hay böyle iktidar olmaz olsun bıktık be
  • Düşük gelen var mı ki yüksek gelsin, 3 laptop bi buzdolabı çalışan eve aylık 130 lira elektrik geliyor.
  • 50 60 gelirdi normalde her ay. Ama bu ay 100 gelmiş
  • Geçen ay 83 bu ay 67
  • Bizde bu ay su,elektrik,doğalgaz hep katlandı Binada 6 daire var diğer dairelerin faturalarına da baktık yalnızca bizde böyle.Ailecek şaşkınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 22 Ocak 2015; 14:59:42 >
  • Bize de 90-100 tl civarı gelen fatura 146 tl geldi.Bir komşumuz elektrikli soba kullanıyordu onada 120 tl civarı geliyordu 176 tl gelmiş.
  • 55-60 gelirdi 85 gelmiş
  • 90-100 civarıydı 170 geldi bu ay. Hatta babam bayağı bir söylendi ama bu başlığı göstermek lazım.
  • aynen bana ve diğer sordugum akrabalarıma hep fazla gelmiş yaklasık 30-50 tl arası fazla nedir bu ya
  • Ulan hem fazla ödüyoruz hem de öderken küfür ediyoruz. Adam bizi günaha da sokuyor. 2x kötülük kazandı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.