Şimdi Ara

Bu Aralar Canınız Neye Sıkılıyor? [Sürekli Güncel] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
4
Favori
4.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

quote:

Derslerin yarısından hiçbir halt anlamıyorum. Nereden de yazdım bu kahrolası bölümü.

Hangi bolum

İşletme.

Bende turizm rehberligi yazacam zorluk cekermiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE727383A -- 6 Kasım 2012; 17:05:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Derslerin yarısından hiçbir halt anlamıyorum. Nereden de yazdım bu kahrolası bölümü.

Hangi bolum

İşletme.

Ne o bölümü ne de seni biliyorum dostum bir şey diyemem ki. Ama şöyle diyeyim, eski bir arkadaşım o bölümde okuyor, karı kız içki manyağıdır ilk sene alttan dersi olmadan geçmiş.

• - bir kiz var begeniyorum ama ortak arkadasimiz ya da ortak bulundugumuz bir dersimiz veya etkinlik yok nasil iletisim baslaticam bilemiyorum.

- takim elbise giyip ingilizce sunum yapicam altindan kalkabilecekmiyim bilemiyorum

- vizelerden kotu f alirim diye korkuyorum.

-uykusuzum, sevgilim yok, evde bulasiklar dag gibi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: ardda

quote:

Orijinalden alıntı: coffee13

Lise bitti Ünv yi kazandım amabolum dandik ti gitmedim. Şimdi 0 dan başladım ing öğreniyor um lysde dilden girmek istiyorum ama 6 ayda son seviyeye gelmem gerekiyormuş kursa ve dershane ye gidiyorum kendime vakit ayira miyorum çalışıyorum ama sürekli hata yaptığımdan dolayı hevesim kaçtı desem yeridir. Bunları düşünüyorum ve canım çok sıkılıyor.

Hocam ben de şu an İstanbul Kültür Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümündeyim. 2 sene önce dersaneye yazıldığımda ilk netim 20/80 civarındaydı lakin son sınav sonucumla 470 gibi bir puanla Kültür Üniversitesi'ni %100 burslu tutturdum. Çok iyi bir puan değil ama hedefime ulaşmış oldum. Sen de başaracaksın emin ol. Sakın peşini bırakma ve devam et.

Hocam öncelikle teşekkür ederim cevap yazdığın için. Böyle başarı örnekleri beni hirslandiriyor malum insan beyni olanlara inanır. Kuralları ezberliyorum hergün kelime ezberliyorum umarım faydasını görürüm. Bu arada tebrik ederim güzel puan yapmışsın.

• matematikten çalıştığım halde 05 aldım annemlere nasıl söylecem bunu
  • Kafada saç kıran var canımı baya sıkıyor ya.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardda

quote:

Lise bitti Ünv yi kazandım amabolum dandik ti gitmedim. Şimdi 0 dan başladım ing öğreniyor um lysde dilden girmek istiyorum ama 6 ayda son seviyeye gelmem gerekiyormuş kursa ve dershane ye gidiyorum kendime vakit ayira miyorum çalışıyorum ama sürekli hata yaptığımdan dolayı hevesim kaçtı desem yeridir. Bunları düşünüyorum ve canım çok sıkılıyor.

Hocam ben de şu an İstanbul Kültür Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümündeyim. 2 sene önce dersaneye yazıldığımda ilk netim 20/80 civarındaydı lakin son sınav sonucumla 470 gibi bir puanla Kültür Üniversitesi'ni %100 burslu tutturdum. Çok iyi bir puan değil ama hedefime ulaşmış oldum. Sen de başaracaksın emin ol. Sakın peşini bırakma ve devam et.

Hocam öncelikle teşekkür ederim cevap yazdığın için. Böyle başarı örnekleri beni hirslandiriyor malum insan beyni olanlara inanır. Kuralları ezberliyorum hergün kelime ezberliyorum umarım faydasını görürüm. Bu arada tebrik ederim güzel puan yapmışsın.

Olabildiğince çok kelime ezberlemeye bak. Dil yapıları küçük kurallar vasıtası ile öğreniliyor fakat kelime eksikliği olunca bütünsel anlam kaymaları oluyor. Özellikle lisans yerleştirme sınavında sorulan sorularda, paragraflar kelimelerden dolayı anlaşılamayabiliyor. Yolun açık olsun, iyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

haftaya vizeler var hiç kitap açmadım

yumurta kapıya dayanmadan bir şey de yapmayız. :D

çalışmaya çalışıyorum olmuyor. ne zaman atlatıcam şu vize akşamı çalışma hastalığını bilmiyorum
  • Aferdisiniz ama bok cukuru gibi bi sınıftayım 2 erkek 15 kız kızlar dedikodu yapip duruyolar kafam sisiyo yemin ederim nefret ediyorum sınıftan tenefus zili calınca kosuyorum resmen arkadalarimin yanìna allahtan son senem bitiyo sonunda s.ktumun lisesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Vengeful -- 6 Kasım 2012; 17:58:06 >
  • Matematikten 40 aldım çok çalışmama rağmen , hiç çalışmadığım ingilizcedende 90 alacağım garip bi durumdayım .

• Vizeler başlıyor , bölüm zor ve daha kitaplar ilk aldıgım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ban Yemişim

hazırlıktayım 84 saat senelik devamsızlık hakkım var şu anki devamsızlığım 65 saat falandır buna çok canım sıkılıyor nasıl bitireceğim bu gidişle bu seneyi diye

ankara ünide misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi bolum

İşletme.

Ne o bölümü ne de seni biliyorum dostum bir şey diyemem ki. Ama şöyle diyeyim, eski bir arkadaşım o bölümde okuyor, karı kız içki manyağıdır ilk sene alttan dersi olmadan geçmiş.

Icime su serptin

• en yakın arkadaşımla aylardır konuşmuyoruz ona canım sıkılıyor be
  • staja kafam bozuluyor .
  • Yarın Matematik Yazılısı Var
  • vizeler başlıyor..
  • Bateri alıcam , param yok

• yeğenler ne var ne yok nedisiz hayat güzel haa
  • eski kiz arkadasimin ayrildiktan sonra uzerimde biraktigi bitmek bilmeyen huzun pazartesi vizeler basliyor pzt 19:30 a sinav koymuslar sali 13:00 da tekrar sinav daha hic calisamadim daha ve haftasonuda aksama kadar ingilizce kursum var... Baska hoslandigim bir kiz var kizi cozemedim bir turlu garip birisi.Sonra dislerime tel takildi ve 1 yil kalmasi gerekiyor konusmam bozuldu bazi harfleri soyleyemiyorum.Uzerine birde bu aralar hastayim surekli midem bulaniyor stress kaynakli buyuk ihtimal.Var mi benden beter durumda olan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.