Şimdi Ara

BU ARACI BU HALE NASIL GETİRMİŞLER ACABA? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aracı 12.000 e alabilirsiniz gider 4000 TL de masraf yaparsınız gıcır gıcır aracınız olur paşa paşa da binersiniz hiçbirşey de olmaz.
    bizde hyundai accent era var 600.000 km de ticari taksi :) güzelce yaptırıldığı zaman gayet de binilir hiç sorun da olmaz
  • Taksi çıkmasının bile tertemiz olmasını bekleyenler var çok garip
  • Full Orijinal arayanlar kaçırmasın...
  • bu arabalara 15 bin verecek var kazalı allah bilir degişmeyeni kalmamış motor ölmüş tertemiz arabamı 25 e satamıyorum yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Fotolari burda paylasabilir misiniz mobil girenler icin, sahibindene bakmak zor oluyor.

edit:sahibinden fotoğrafların alınmasına izin vermiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 27 Mart 2013; 16:17:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih_540ia

Full Orijinal arayanlar kaçırmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Taksi çıkmasının bile tertemiz olmasını bekleyenler var çok garip

tertemizden bahsetmiyorum ama insan yaptırıpta satabilir dışında macun olduğu gibi duruyor kazalı,sürtük içinde sökülmemiş bi yer kalmamış hadi onu geçtim insan arabayı bi yıkayıpta ilana koyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

bu arabalara 15 bin verecek var kazalı allah bilir degişmeyeni kalmamış motor ölmüş tertemiz arabamı 25 e satamıyorum yaw

orası öyle işte ama arabaların ederi 25-28 falan adamda masraflı olduğu için 15 e koymuştur ama alınmaz yani arabalıktan çıkmış bir kere değiştirsen bile orjinal olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

bu aracı 12.000 e alabilirsiniz gider 4000 TL de masraf yaparsınız gıcır gıcır aracınız olur paşa paşa da binersiniz hiçbirşey de olmaz.
    bizde hyundai accent era var 600.000 km de ticari taksi :) güzelce yaptırıldığı zaman gayet de binilir hiç sorun da olmaz

orasında değilimde km gerçekten ciddi sorun yaptırırsın ama bi yerden tekrar patlak verirse ?
  • ilanda dikkat ettiyseniz cd çalar yeri ve kalorifer aralıkları hoyrat kullanmayla dağılmaz yada çıkmaz bunu zorlamışlar herhalde birisi çıkmış , vitesle direksiyon kenarının bile olmaması lazım ama olmuş işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 27 Mart 2013; 16:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

bu aracı 12.000 e alabilirsiniz gider 4000 TL de masraf yaparsınız gıcır gıcır aracınız olur paşa paşa da binersiniz hiçbirşey de olmaz.

orasında değilimde km gerçekten ciddi sorun yaptırırsın ama bi yerden tekrar patlak verirse ?

güzelce yaptır hiçbirşey olmaz tabi adam gibi sıfırdan yaptırmaktan bahsediyorum :)
    ben daha önce dizel polo sıfır motor yaptırmıştım 400.000 km.de sorun olmadı :) dğil ki 3 silindirli sıkıntılı motorlardan
    Accent era'ya daha motor yapmadık

• quote:

quote:

tertemizden bahsetmiyorum ama insan yaptırıpta satabilir dışında macun olduğu gibi duruyor kazalı,sürtük içinde sökülmemiş bi yer kalmamış hadi onu geçtim insan arabayı bi yıkayıpta ilana koyar

Yaptırsa eksiklerini o fiyata olmazdı , bende bunu anlatmak istemiştim
  • quote:

quote:

quote:

güzelce yaptır hiçbirşey olmaz tabi adam gibi sıfırdan yaptırmaktan bahsediyorum :)
    ben daha önce dizel polo sıfır motor yaptırmıştım 400.000 km.de sorun olmadı :) dğil ki 3 silindirli sıkıntılı motorlardan
    Accent era'ya daha motor yapmadık

Hm anladım

• quote:

quote:

quote:

orasıda doğru ama bu haliyle alan olacagını sanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

orasıda doğru ama bu haliyle alan olacagını sanmıyorum

Kısmet

• Çok para istiyor 8 9 anca verilir
  • Alınır...

50 TL kilometreciyeciye. 200 TL badanacıya.. 50 TL direksiyon ve topuz fetişisti bir apaçiye verilir ---

Daha sonra 10 Bin TL fazlasına sahibinden mülayim bir kişi edasıyla satılır...

Bilidiğin sıcak fırsat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Çok para istiyor 8 9 anca verilir

doğrudur kendimde kullanıyorum bi alt modelini sağlam araç ama bu çok hoyrat kullanılmış motorunda yürürde sıkıntı olmasa bile alınmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: greencher

Alınır...

50 TL kilometreciyeciye. 200 TL badanacıya.. 50 TL direksiyon ve topuz fetişisti bir apaçiye verilir ---

Daha sonra 10 Bin TL fazlasına sahibinden mülayim bir kişi edasıyla satılır...

Bilidiğin sıcak fırsat...

galeri araçlarının çoğuda bu yöntemle satılıyor.
  • zorlasam yapamam
     BU ARACI BU HALE NASIL GETİRMİŞLER ACABA?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.