Şimdi Ara

bu araca bir bakarmısınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla benim evde tam kastamonu yolunun dibinde
    yoldan bağırtı geçiyor resmen araba falan değil, e markayı söylemeye zaten gerek yok.

bende 5 yıl tofaşın tiposuna bindim, benim arabada da eksoz vardı ama bu kadar da olmaz diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78

valla benim evde tam kastamonu yolunun dibinde
    yoldan bağırtı geçiyor resmen araba falan değil, e markayı söylemeye zaten gerek yok.

bende 5 yıl tofaşın tiposuna bindim, benim arabada da eksoz vardı ama bu kadar da olmaz diyorum.

o konuda haklısın.bende hiç sevmiyorum o tipleri

bu arada mavi ateşe selam olsun çığlık37 ve istanbul 37 gençlikten
  • Aleyküm selam
  • Ne alacaksanız hayırlı olsun.
  • benim tavsiyem ara tara solenza bul derim ,yok bulamıyorum diyorsan,yüksek model 200-2001 unolara bak,hundaide olur ama km si düşük olacak yazdıım araçların ,bunlardan bulamadım diyorsan 98 ve üstü brodvay bakacaksın tek çare ,
    -neden derseniz ben şahin de kullandım doğanda sanayide tanım adığım usta yok diyebilirim,hundai aldım sanayiyi unuttum gerçekten 98 accentim vardı 70binde almıştım 2004 yılında sanayiyi unuttum amortisör ve lastik hariç hatırlamıyorum arızasını,unoaldım birara o araçta az yakıp çok kaçıyor insanın her işinide görüyor ve bayanlarda kullanmayı seviyor(hidrolik ve tek nokta enjeksiyon luydu bendeki,daha sonra solenza aldım 2005 nedeni elimdeki parayla alacağım yerli 98 modelken aynı paraya 2005 görünce kaçırmadım (scala sp ve 40bin deydi şuan 55binde aracım ve ben memnunum klima var ot.cam kapı,tek airbag,hidrolik,alaşımlı cant,sisfarı vs. daha ne olsun)
    bunu almadan bende polo bakıyordum ama bagajı açınca hemen vazgeçtim ve km düşük bulamadım palio ve clio 98 de bagaj isteğime uygun değildi iyikide almamışım ,şuan bindiğim solenzadan memnunum...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.