Şimdi Ara

Bu Araç Hakkında Fikirleriniz ve Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakında ilk aracımı alacam.Öğrenciyim.Beni masraflarıyla yormayacak ve AZ YAKAN bir araç arıyorum
    .İstanbul şehiriçi ve şehirdışı gezmem için kullanılacak
    .Tek kişiyim aile arabası önermezseniz sevinirim
    .AZ yakması ve beni masraflarıyla yormaması
    .Güvenli bir araç olması.

Şimdi bütçem 15-20 bin Tl arası. Kriterlerim yukarıda .Aracı en az 2 yıl kullanacam.Ben linkdeki aracı düşünüyüroum.Link temsili sadece marka model acısndan. 2007-2008 opel corsa tek kapı 1.3 cdti düşünüyorum.Sizce nasıl?
    Kendi paramla alıyorum bizim zamanımızda böyleydi vs muhabbetleri lütfen yapmayın!
    Düşündüğüm araç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ITTF -- 9 Ocak 2015; 13:33:03 >

• Hocam araç 190 bine dayanmış ayrıca pek de diri durmuyor. Bu saatten sonra bu araç masraf açar ki öğrencisiniz çok dokunur. Bence daha düşük model clio 2 corsa b c3 c2 gibi araçlara bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Hocam araç 190 bine dayanmış ayrıca pek de diri durmuyor. Bu saatten sonra bu araç masraf açar ki öğrencisiniz çok dokunur. Bence daha düşük model clio 2 corsa b c3 c2 gibi araçlara bakın.

Hocam link temsili o aracı alacağımdan değil.Sadece marka model amaçlı.
  • up
  • Suzuki splash 2011 modellerini bulursun 1.3 dizel yeter sana

• http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=195020626

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih19812014

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=195020626

hocam opel corsayı neden önermiyorsunuz? Bilginiz varsa sevinirim:)
  • Model farki ve yakit tuketimi

• Yeni model (2010-2011-2012 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam. ford Ka güzel olur benim hoşuma gitmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Yeni model (2010-2011-2012 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam. ford Ka güzel olur benim hoşuma gitmişti

öneriniz için teşekkürler ama sahibinde dizel bulamadım. Yeni kasa ilanı da çok az.
  • up
  • Citroen C2 benim hoşuma gidiyor, araştırdığımda genelde olumlu yorumlar okudum. Ben biraz tek kapı olmasından dolayı cesaret edemiyorum ama sizin için bir engel değilse bakılabilir. Donanım, model, km olarak fiyatına göre oldukça iyi.
  • Bende 2003 model Astra Nb club var. Cok memnunum konforundan yakitindan gidisinden.Cok seri ayrıca Alman olması ve ikinci elinin kuvvetli olmasida cabasi.Birde motoru lpg ye cok uyumlu.Sehir ici 22 25 kr arasi yakiyor.Tasarim olarakta hala bu fiyata alinacak arabalar arasinda en iyileri ki cok tutuldu bu kasa uretimi cok oldu.

Tek eksigi donanim acisindan fazla birsey yok r 2003 arabada kaset calar var düşün.O yuzden full paket alacaksin 21 22ye alınabilir.

Ben 7 senedir kullaniyorum.18bin liraya almistim rahatlikla 20ye satabilirim su an.Tabi full olsaydi 22 23 e kadar bile cikardi.Gerci sahibindende 30a kadar cikip birisi ağıma takilir diyenlerde var. :) hicbir masrafta olmadı yerine bir Passat alip kullanacagim hayirlisiyla.

Passat i da 2 sene sonra aldigim fiyattan satip daha iyisini alabilirim.Bu yuzden ikinci el cok önemli alırken bunu dusunun.Yoksa onerilecek daha iyi arabalar olabilir ama ikinci el çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 9 Ocak 2015; 13:23:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Citroen C2 benim hoşuma gidiyor, araştırdığımda genelde olumlu yorumlar okudum. Ben biraz tek kapı olmasından dolayı cesaret edemiyorum ama sizin için bir engel değilse bakılabilir. Donanım, model, km olarak fiyatına göre oldukça iyi.

Hocam citroen düşünmüyorum öneriniz için yine de teşekkür ederim:)
  • @TiFoSi_BJK hocam sana pm atamadım.BU araç hakkında fikirlerini öğrenebilir miyim .İstanbul şehiriçinde max ne kadar yakarım? Araç alınacak bir araç mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.