Şimdi Ara

Bu aleti kullanan veya inceleyen var mı ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce de forumda geçmiş ama kimse görüp incelememiş tam bilgisi olan yoktu simdi belki gören kullanan vardır
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=85959&productid=bd48248

# LG JM53S8K 8GB MP3 Player (MP-020)
    Tür : Juke Box, MP3 Çalar, Taşınabilir bellek, FM Radyo, Radyodan Kayıt, Ses Kayıt, Saat, Alarm MP-020
    # Kapasite : 8 GB
    # Ekran : 1.77" 260.000-Renk OLED Ekran
    # Ekran çözünürlük : 128 x 160 Çözünürlük
    # Desteklediği Formatlar : MPEG4 player/MP3/WMA/WAV/ASF/OGG/JPEG(max.1600x1024)/TXT
    # Desteklediği Yazılımlar : Windows 98/ME/2000/XP/Professional
    # Equalizer : 10 band
    # Arabirim : USB Adaptoru
    # Pil Ömrü : Lityum pil ile max. 30 saate kadar çalma
    # Ağırlık : 52 g
    # Boyutlar : 48 x 100.7 x 14 mm

• ozellikler guzel kotu marka da deil ama sesini dinlemeden alma cok kisik sesli veya kalitesiz olabilir..
  • hocam bu model yerine kendini ispatlamış bi markanın ürünlerini tercihe edersen daha az riskli olur, memnun olmaşansın daha yüksek olur. örneğin Creative'in Zen Neeon 5 gb, Zen Micro photo 8gb ve Zen touch 40 gb modelerine bakmanı tavsiye ederim.

• zen neeon u daha güncel bir model olması yönünden tavsiye ederim. Zen touch ı kullandım inanılmaz hantal ama ses kalitesi oldukça ii ve eski bir cihaz, zen micro kullanmadım ama kullanıcılarının çoğunda kulaklık girişinden kaynaklanan problemler yaşadığını biliyorum.
  • ya aslında benim bu aleti sormamın amacı flash bellek olması bu veya sandisk sansa e270 almayı düsünüyom am a e270 i bulamıyorum bir türlü stokta yok diyolar hep
  • Sandisk in e serisi oldukça başarılı ama flash bellek kullandığı için üstteki zen touch gibi hafızası tatmin etmeyebilir.
  • şuradaki aleti inceledin mi? bundan tek eksiği mpeg oynatamaması galiba ama 20 gb disk fazlasıyla işini görür..

http://forum.donanimhaber.com/m_7571516/tm.htm
  • Ne özelliklerini aradığını yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz; ama wq' nun önerileri fena değil. Çıkardığı sorunlar nedeniyle Zen Touch' ı ben de fazla tavsiye etmiyorum. Bütçe durumuna göre Sandisk Sansa E2oo serisi bir cihaz ya da Samsung YP-Z serisi bir model tavsiye ederim. Olmadı GG' den veya forumdan Cowon U3 alabilirsin. Gündemi oluşturan cihazlar bunlar. Aralarında en iyi pil ömrüne ve çok iyi bir yazılım sahip olanı YP-Z, en yüksek ses çıkışına Cowon sahip. Aynı zaman da Cowon ve Samsung sürükle bırak arayüzünü de destekliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.