Şimdi Ara

Bu akşam da selçuk yok (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
6.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stocker

quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Stocker

Yok at.madrid de oynamış yok valencia da oynamış.Kardeşim Selçuk'un avrupa tecrübesi var mı ? kendini gösterebileceği bir maçta oynadı mı ligimiz dışında ? Birde Emre ve Topal la kıyaslıyorlar !

Topal+Emre < Selçuk,NET!

Düşün işte. Daha Avrupada üst düzey bir maça çıkmamış, çıktıgı en büyük maçlar Fenerbahçe maçları olan Selçuk'u, Nuriden Emreden üstün tutuyorlar. Daha ne diyelim biz?

Güzel kardeşim benim,bizim ligimizde hangi oyuncu anasının karnından doğma avrupaya gitmiş ? Önce 3 büyükler,şampiyonlar ligi ve anca kendini gösterebilir.Hangi takım bizim ülkemizdeki futbolcuları izliyor ? Fanatiklik gözlerinizi kör etmiş sizin.Topal ve Emre'nin istatistikleri ve şimdiki form durumunu topla,bakalım Selçuk ediyor mu ?

Geremi gençlerbirliği > chelsea

saçmalamaman için sadece 1 örnek veriyorum, dahasıda çok oldu zaten ligimizde. Sana en bariz örneği verdim ki saçmalama diye.

• şimdi arkadaşlar üstünüzdeki takım formalarınızı çıkarın ve milli formayı giyin. objektif bakın. selçuk, xavi mi messi mi gibi saçma soruları kenara atın. şuan en formda orta saha kim selçuk. şuan için performans olarak en iyi orta saha kim selçuk. umut-burak 2'lisini en iyi tanıyan orta saha kim selçuk. durum böyleyken selçuk'un oynamamasını kimse açıklayamaz. bunun tek sebebi avcı'nın egosudur. bu takım selçuksuz da kazanır demeye getirecek aklı sıra ama rakibin estonya olduğunu unutuyor gereksiz yere fantezi yapıyor.
  • Beşiktaşlılardaki kabullenememe durumunun arkasında ne var hala anlamadım.

Biz Selçuk İnan oynamalı dediğimizde neredeyse cevap olarak "Fernandes daha iyi" diyecekler
  • Oynamasın zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocamız sistem kuruyor yüklenmenin alemi yok arkadaşlar adamı bırakın siftah 1 2 maçla değerlendirmeyin oynatmıyorsa vardır bir bildiği biraz sabırı olun gençleştirsin takımı daha iyi.
    Birde Selçuk konusu var tabi bence emre yerine Selçuk oynamalı,Emre formda değil görüyoruz ama iyisini o bilir illede oynayacak diye birşeyde yok.
    Bu arada dikkati çekenler BJK taraftarı nedir bu soğukluk arkadaşlar FB li arkadaşlardan bile destek var oynasın diye fakat nedir bu iticilik ya o bi Türk futbolcusu kendi futbolcularımızı savunmuyorsunuz fanatiklik yapmayın Milli maçlarda bari birlik olun ama yok siz stadyum düşünürsünüz emek hırsızlığı dersiniz lütfen birlik olun.Biz futbolcumuzu görme derdinde değiliz maç kazanma derdindeyiz Selçuksuzda kazanırlar bu maçı ama Hollanda maçında yapılmamalıydı neyse inş kazaniriz izleyip görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Hocamız sistem kuruyor yüklenmenin alemi yok arkadaşlar adamı bırakın siftah 1 2 maçla değerlendirmeyin oynatmıyorsa vardır bir bildiği biraz sabırı olun gençleştirsin takımı daha iyi.
    Birde Selçuk konusu var tabi bence emre yerine Selçuk oynamalı,Emre formda değil görüyoruz ama iyisini o bilir illede oynayacak diye birşeyde yok.
    Bu arada dikkati çekenler BJK taraftarı nedir bu soğukluk arkadaşlar FB li arkadaşlardan bile destek var oynasın diye fakat nedir bu iticilik ya o bi Türk futbolcusu kendi futbolcularımızı savunmuyorsunuz fanatiklik yapmayın Milli maçlarda bari birlik olun ama yok siz stadyum düşünürsünüz emek hırsızlığı dersiniz lütfen birlik olun.Biz futbolcumuzu görme derdinde değiliz maç kazanma derdindeyiz Selçuksuzda kazanırlar bu maçı ama Hollanda maçında yapılmamalıydı neyse inş kazaniriz izleyip görelim

sonuna kadar katılıyorum

• Oynamasin daha iyi abdullah avci tukurdugumu yalamam mantigiyla oynatmadi bu mac selcugu umarim puan kaybederiz de akli basina gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mantaliteyle kupa hayal bu yuzden insallah puan kaybederiz
  • onu bunu bırakında Burak ne gol kaçırdı öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

onu bunu bırakında Burak ne gol kaçırdı öyle

Bari kalecinin üstüne vursaydı
  • semih sakatlandı
  • Selçuk u keserek, büyük hoca olamazsın Abdullah Avcı.

Neden Korkuyorsun ?

" Milli Takım, Galatasaray gibi oynuyor " diyecekler diye mi korkuyorsun ?

Başına geçemediğin Galatasaray dan intikam mı alıyorsun ?

Yoksa; Aziz dostların, kulağına birşeyler mi fısıldadı da tekere çomak sokmaya mı çalışıyorsun ?

Sistem değişiyor, takım gençleşiyor muhabbetindeysen : 30 luk Emre nin ne işi var ?

Dua et ki : Adamlar 10 kişi oynuyorlar.

Yenemezsek var ya !
  • Selçukspormu lan bu milli takım, kim oynarsa oynasın yeterki takım oynasın.
  • Buyrunuz selcuk yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selçuk yazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Oynamasin daha iyi abdullah avci tukurdugumu yalamam mantigiyla oynatmadi bu mac selcugu umarim puan kaybederiz de akli basina gelir

Bu nasıl bir mantık.Git destekleme sen milli takımı.Tamam hoca hata yapmış olabilir ama böyle bir mantık olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

quote:

iyide o bölgede oynayan adamlar dünynaın en iyi takımlarında oynamış, oynuyo.

hamit real madridten geldi, formsuz deniyo ama çok üst düzey herkesten daha iyi,

emre o yaşta selçuk atletico madride transfer olsunda görelim. fener hala yokluğunu hissediyo, oyunu o kadar güzel 2 yönlü oynayan bi hamit var bide emre türkiyede kimse kusra bakmasın.

nuri, bu adam dortmund ta yılın oyuncusu oldu, real madride geldi, ordan gittiği takım ise liverpool, ilk maçta 11 e tak koydular. amaaa burdaki 2-3 kişiye göre balon futbolcu. vaaayt beaa !

topal sadece kesici, bende çok beğenmiyorum ama sadece durdurma görevi verildiğinde o da o bölgenin en iyisi. öyle yada böyle bu adam gs, fb ve valenciada oynamış.

selçuk bu adamlardan nasıl daha iyi yahu ? ben oynamasında demedim. pek bişey değişmez yani.

Nuri ve Hamit 1 senedir, Emre ise 4-5 aydır doğru düzgün futbol oynamamış. Ne kadar başarılı, yetenekli olurlarsa olsunlar form olarak hepsi şu an dipte.

kardeşim hamiti siz her maç 11 de 90 dakika oynatmadınız mı ? Nuri geleli 2 gün oldu şak diye liverpool-arsenal maçında 11 de oynamadı mı ? 4-5 aydır oynamayan emre liglere verilen arada form tutmak için izlanda liginde mi oynanaydı ? tatilde kimse oynamadı ztn, ondan önce fenerde ilk 11 oyuncusuydu.

arkadaş şuan bu saydığın oyuncuların hiçbiri selçuk ayarında değil.kariyerleri belli oyuncular ama hepsi çöküşte.selçuk'un yaptıkları ortada şuan en iyi orta saha oyuncusu.bu konunun tartışılması bile garip geliyor bana.abdullah avcının niyetini hiç iyi bulmuyorum.neyi amaçlıyor oynatmayarak çok merak ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

quote:

hamit real madridten geldi, formsuz deniyo ama çok üst düzey herkesten daha iyi,

emre o yaşta selçuk atletico madride transfer olsunda görelim. fener hala yokluğunu hissediyo, oyunu o kadar güzel 2 yönlü oynayan bi hamit var bide emre türkiyede kimse kusra bakmasın.

nuri, bu adam dortmund ta yılın oyuncusu oldu, real madride geldi, ordan gittiği takım ise liverpool, ilk maçta 11 e tak koydular. amaaa burdaki 2-3 kişiye göre balon futbolcu. vaaayt beaa !

topal sadece kesici, bende çok beğenmiyorum ama sadece durdurma görevi verildiğinde o da o bölgenin en iyisi. öyle yada böyle bu adam gs, fb ve valenciada oynamış.

selçuk bu adamlardan nasıl daha iyi yahu ? ben oynamasında demedim. pek bişey değişmez yani.

Nuri ve Hamit 1 senedir, Emre ise 4-5 aydır doğru düzgün futbol oynamamış. Ne kadar başarılı, yetenekli olurlarsa olsunlar form olarak hepsi şu an dipte.

kardeşim hamiti siz her maç 11 de 90 dakika oynatmadınız mı ? Nuri geleli 2 gün oldu şak diye liverpool-arsenal maçında 11 de oynamadı mı ? 4-5 aydır oynamayan emre liglere verilen arada form tutmak için izlanda liginde mi oynanaydı ? tatilde kimse oynamadı ztn, ondan önce fenerde ilk 11 oyuncusuydu.

arkadaş şuan bu saydığın oyuncuların hiçbiri selçuk ayarında değil.kariyerleri belli oyuncular ama hepsi çöküşte.selçuk'un yaptıkları ortada şuan en iyi orta saha oyuncusu.bu konunun tartışılması bile garip geliyor bana.abdullah avcının niyetini hiç iyi bulmuyorum.neyi amaçlıyor oynatmayarak çok merak ediyorum...

abicim bak maçı aldık konu kapandı, ama emrenin nasıl oynadığını tüm dünya gördü o da ayrı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

quote:

abicim bak maçı aldık konu kapandı, ama emrenin nasıl oynadığını tüm dünya gördü o da ayrı.

aferin 10 kişi estonyayı yendin büyük başarı.emre çok iyi oynayabilir veya selçuk oyuna girdikten sonra kötü oynayabilir bu benim için hiçbir şeyi değiştirmez.sen adama hakettiği formayı vermiyorsun.adamın suratından belli ne hale geldiği.gerek varmıydı sence bunlara.selçuk oynasa hollanda maçında şuan belkide 6 puanla liderdin...

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Adam TS de oynadığının üstüne koydu, çok daha iyi seviyelere geldi. Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz.

Biz adam şu an çok formda, yetenekleri tartışılmaz oynaması gerek diyoruz, siz çıkmış TSde oynasa diyosunuz.

Abi ben anlamıyorum sizin beyniniz kıvrımlı değil mi nedir

iyi de onun yerinde oynayanlar m.topal ve emre :)
    Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz. demişsinde oralarda oynamış oyuncular emre ve topal

kalitesine bişey dediğimiz yokta selçuksuz olmaz gibi bir durum yok henüz, öyle ahım şahım vazgeçilmez biri değil bunu anlamıyorsunuz.

Emre ve Topal derken ? İkiside mücadeleci oyuncular.

İkiside Selçuk kadar pas dağıtabilecek, duran topları etkili kullanabilecek yada savunma arasında pas bırakacak teknikte değil. Emre belki biraz yapabilir ama Selçuk'tan bu konuda daha iyi değil. Ayrıca Emre formsuz şu an, bu sene neredeyse hiç maç yapmadı.

evet,formsuz emre bu akşam sahadaki en iyi adamdı,söz tekrar sende

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.