Şimdi Ara

Bu Akşam 22:00'da 'GTA V Online 'Canlı Yayınındayız! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Talha Abi oyunun donuyor baya. Disc2'yi yani play disc'i depolamadan 20MB okuma hızı olan usb'ye aktarırsan 32 fps oluyo oyun. (tabi rockstar performans önerilerini de uyguladıktan sonra)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winxperror -- 18 Temmuz 2014; 23:02:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

hocam gta 5 iyi güzel ama acaba sistem özelliklerini de tanıtır mısınız? ve neden laptoplarda kasıyor açıklar mısınız

Olmayan oyun kasıyor... İlginç.
  • Ya çok acemisin Talha reis araba kullanmada çok güldüm bu arada tek Takılma sıkıcı oluyo

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Reis team maçta çok iysin aklın başka yere gitmezse ambulansla adam öldürdün haftanın 1 .oldun

• aynen chat sorunu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat 38 dakika oldu bir görev yapmanızı izleyeceğiz kısmetse. :D

• tekrarını nereden izleyebiliriz? twitch kayıt altına almamış videolarınızı nedense?
  • Youtube a yüklenmesini bekliyoruz :D
  • Talha abi The last of us Remastered çıkınca tekrardan bir seri yapıcak mısınız? Muhabbettiniz çok iyiydi izleniyordu hemde.
  • GTA VI isteriz
  • Önceki GTA V Videoları'nı eksiksiz izledim ama Mesut Çevik'in çektiği online olanlardan gram zevk almadım. Offline oynanan ve saçma sapan şeylerin denendiği, Talha reyizin araba kullanamadığı seriyi istiyorum!
  • Mesut Abi alınmasın, onun yeri de ayrıdır ama Talha Abi'yi izlerken daha çok keyif aldım sanki.
  • canlı yayını kaçırdım tekrar izleme şansım yokmu :((
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.