Şimdi Ara

Bu adama karşı dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herculeste adı wolf20 kasma karşılığı parasını alıyor ve birdaha istiyor no you canceled diyor paramı vermedin diyor dikkatli olun arkadaşı soydu ama beni kandıramadı dikkat adam ingiliz pisliğüü

• saol ii bayramlar
  • Saolasın.
  • sizde kastırmayın kendinizi kasamıyorsanızda oynamayın bu oyunu.. adam iyi yapıyor
  • dikkatli olun diyor teşekkür edeceğine ne diyosun
    quote:

Orjinalden alıntı: ilhanizgin

sizde kastırmayın kendinizi kasamıyorsanızda oynamayın bu oyunu.. adam iyi yapıyor

• adam iyilik yapmak istemiş saolasın kardeşim de bu yorum ne oluyor anlamadım kasan kasar kasamayan kastırır sanane bırakır bırakmaz
  • @0asisKinq , Mr.SeNaToR

pasif bir post kasıcı
  • ben bir konu açmıştım soyulanlar ve bir daha soyulmak istemeyenler diye orayada yazarsan daha iyi olur galiba maksat konu dağılmasın
    ayrıca nefret ediyom bunlardan hem serefsüz hem gavur
  • UyaRın iCiN TşkLer Ne Kadar MakBule Gecer Bilmem..
  • ben herculeste değilim ama yinede saol tşkler
  • Bu tür parayla kasma olaylarinda şansiniza şerefsz biri çikma olasiligi yüksek bu acı ile yaşamaya alişmalisiniz Şans işi çok iyi birisine düsmekte var hortumcuya düşmekte
  • BANADA YAPTİLAR RAMAZAN RAMAZAN HARAM OLSUN VALLA
  • Para İle Kastırmalarda Bolca Rastlanan Olaylar Bunlar
    O Yüzden Ya Kendin Kas Yada Arkadaşına Bedavaya Kastır
    Böylece Hem Sen Kazıklanma Hem O Arkadaş Kazıkçı Duruma Düşmesin Hemde Forumumuz Kirlenmesin

• alexanderda steel_mate die bi herif ona da dikkat edin Türk bu adam.Taxi yazıodu partyde 200k diodu.adama beni kas dedim.gel hotana dedi gittim sonra herife verdim 200k nie kazıkladın 100k verdin dedibende sie yazdım sonra herif dediki yalanmı sölücem dedi cıktı bu herife dikkat edin
  • kuzen orda oynuo söliyem zaten kasılacak biride değil ama
  • romedede var bunlar vermedimmi seni banlıcam diyo bana şöle dedi
    -yarın charı bulamassan şaşırma ok.dedi
  • nasıl soyuyo onu anlamadım ya akılllı olsun wermesin hahah
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.