Şimdi Ara

Bu Adam Kimdir Ya Kaç Aydır Heykel Gibi Duruyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
0
Favori
13.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında sattıkları bütün itemleri alıcaksın inat değilmi
  • beramusta da wardı bole bı kac tane
    sakın bunlar merdiwen cocukları olmasınlar
  • bende kıllanmaya basladım isyerinde olmasam gidip bakardım :S
  • haydaa her serverda şubesi var galiba herifin
  • sakın senin yan char olmasın burda 2 duygu sömürüsü gm muhabbeti satışları patlatmaya
  • Maradon SıR Kapısı
  • Kabuslar Serverı - Gece Gelen Arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: peka

manestete var bi tane ezik warrıor adı sanırım groww2 yada hunk diye bırseydı oda öle duruyor ama sattıgı ıtemler pekte pıyasayı dengelıycek turden ıtemler degıl bu arada resimdekı ezık warrıorun aynısı maneste merdıveneler duruyor ve aynı eşyaları satıyor item koyma sıraları bile aynı bu kadar olur hobaaa.gif

walla dogru aynı yerde duruyor m1 de
  • quote:

Orjinalden alıntı: AgentSimit

toplanalım çekelim itemlerini heykel gibi kalsın

adamın sattıgı ıtemler normalden çok pahalıdır yoksa 4 aydır işine orda
    sen tek basına al toplanmıyo kimse
    zaten ben bi turlu oynıyamıyom knight ı yoksa bi ıtem çekecem ondan

• arkadaslar benim herzaman aklımdaydı.. bence gmler 1 değil bircok charla moradonda pazarda. fiyatların dengelenmesini aşırı artmasını önlemek için olabilir.. bazen bende merch lere bakarak satış fiyatı belirliyorum.. bunlara bulaşmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: G3N3R4L

Maradon SıR Kapısı

Adamalar moradon mafyası her serverda adamları var cok tehlikeliler .. En önemli silahları satııkları itemler ve pm lere cewvap vermeyişler . Cok gizli bir orgutun mensupları . Tahmini olarak gm ler. Yada CIA ajanı fiLan .
  • edanada yok
  • bende gördüm nerdeyse her serverda var bence bu adam cafeci gb yapıyo
  • dies2 dede bi adam var hep duru mu bılmıorum ama +0 kekurı rıng ve +8 wood stafflar satıo

Edit:Ya şimdi sevecem dayanamıorum artık ne bu dc yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeberu5 -- 31 Ağustos 2007; 10:03:11 >
  • muahha nasıl cafeciymiş o 4 aydır item satamıo gb satsın
  • İsimleri tahminimce çince ve bunlar çin sanırım. Çinlerin ne kadar saf olduğunu bilirsiniz Mesela beta serverda 400k dan giden md leri bunlar 2m 1m a koyuyor MD Görevinde biz bnları çalıştırıyoruz bişey dedikleri yok Oyundan anlamıyolar işte ne yapsınlar zevkini çıkarmaya çalışıyorlar
  • Oyuna giremiorum oyuna girsem bende bakıcam pathosa bi küfür ediyim cevap vericekmi

Girersem ss atarım
  • diezdede wrdı ama adamda cb wrdı
    anvil yanı her türlü satıs ama adam itemleri degiştiriyordu bunlardan deil hralde resslerden sonra fln direk orada idi
  • kendi adamımıza game cam kuralım ve 2 gun onun yanına oturtalım sonra kayıtları ızlerızz olabılırmı bunu yapacak varmııı ???
  • Hepsini alın bakalım gidecek mi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.